Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék fiút?

Nagyon szeretnék fiút?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan csak egy egészséges gyermekre vágynak és hogy teherbe essenek. Neke is első az egészség természetesen. Viszont annyira szeretnék egy fiút. Gyerekkorom óta ez volt a vágyam. Azóta született 2 lányom, de ezt nem tudom elengedni. Imádom őket, a mindeneim.

De ma egy ismerős bejelentette, hogy 1 lányuk után fiúk lesz, a másik pesig múlt héten, hogy 2 lány után fiú. Engem pedig szégyellem, de mardos a féltékenység, mert én is szeretnék egy kisfiút. Annyira vágyom rá. Mindig is terveztünk harmadik babát, de őszintén én félek kicsit, hogy amikor kiderül, hogy lány ismét csalódott leszek abban a pár percben. Van valami amivel ezt az érzést el lehetne tüntetni?


2023. jan. 20. 17:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
50% az esély, hogy fiú lesz. Csak akkor vállalj harmadikat, ha nem azért teszed, hogy fiad legyen.
2023. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Két egynemű gyerek után biztos nem vállalnék harmadikat csak azért hogy hátha az nem az lesz.
2023. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Elsőre 2 lány után sajna nem 50%, hogy a harmadik fiú lesz, hanem kevesebb. :(
2023. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%

Tudományosan bizonyított, hogy a férfiak jó része egyféle gyereket tud csinálni.

Ha mindenképp szeretnétek harmadik babát, úgy nem gáz próbálkozni, de csak azért szerintem is rossz ötlet, hogy hátha fiú lesz. Ezt sok kisgyerek megszenvedte már szerintem.

2023. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Utolsó miért?
2023. jan. 20. 18:05
 6/28 A kérdező kommentje:
Vagyis harmadik válaszolótól kérdezném.
2023. jan. 20. 18:06
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Ismerős családnál az 5. baba lett csak fiú, ott apuka erőltette a témát. Szerintem engedd el.
2023. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

4

Tudományosan bizonyított, hogy ez nem így van.

2023. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Sok múlik a férfin hogy milyen nemű a baba,2 lány után csak ezért nem szülnék 3.-at. Sanszos hogy az is lány lenne.
2023. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
39%

Mert általánosságban így van. Az sem véletlen, hogy csak lányaitok vannak, egyszerűen ők a dominánsabbak az apukában. Nagyobb az esély rá, hogy még egy lányotok lesz. Nem kizárt, hogy összejön a fiú, csak a lányra nagyobb az esély.


Ismerek olyanokat, többet is, ahol ketten-hárman vannak tesók, mind fiúk vagy mind lányok.


Ismerek olyan családot, ahol 4 lány van.


De ismerek olyant is, ahol egy apukától van 6 gyerek, 5-en fiúk, a hatodik gyermek lány.

2023. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!