Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anális szextől lehetek terhes?

Anális szextől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2 hete peteérésem volt, a barátom beleélvezett a fenekembe (én hason feküdtem , ő pedig még fél órát utánna úgy feküdt szorosan rajtam), még azon a héten elkezdtek fájni a mellem, amik azóta is dagadnak (peteérésnek, PMSnek gondoltam), 3 napja “megjött” de minden nap 1 tenyérnyi menzeszem van csak. Terhes vagyok? Mikor tesztelhetek?

2023. jan. 21. 17:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen. Csak szülés helyett kiszellented majd a gyereket.🤦‍♀️
2023. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem a fenékből jön a gyerek! De több helyről tudom, hogy ilyen módon átfolyhat a nemi szervembe is…
2023. jan. 21. 17:16
 3/26 anonim válasza:
97%
Kamu.
2023. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Igen, amennyiben van egy rendellenes, a végbeled a hüvelyeddel összekötő sipolyod. De ha ez a helyzet állna fenn, akkor arra már fény derült volna, hisz szèklet távozna a vaginádból is és folyamatos fertőzéseid lennének.
2023. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy magadból kiindulva azt hiszed nincs jobb dolgom, minthogy szombat délután ilyen meséket találják ki. Köszönöm az értékes hozzászólást.
2023. jan. 21. 17:23
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

Úgy fekszik le mindenki mindenkivel, hogy azt sem tudja, mikor, hogyan, mekkora esélye van a teherbeesésnek... Ha csak kívülről odafolyik a sperma, nagyon nagyon kicsi az esélye, hogy terhes lettél. De ez attól is függ, mikor volt peteérésed. Ha pont akkor, akkor egy icipicivel valószínűbb. Az is nagyon ritka, hogy valaki rendszeresen menstruál várandósság alatt.

Terhességi tesztet pedig már az elmaradt/"megjött" menstruáció napján végezhetsz, akkor már kimutatja, ha terhes vagy.


De nem vagy. Légyszi olvass már utána, hogyan működsz, mert ez így szivattyú lesz még x évig...

2023. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Minek szexelsz ha ilyen tudatlan vagy...atszivarog a fenekedbol a nemi szervedbe a spermium...ott kellett volna lenni biologia oran...
2023. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Hová a fa..omba jártatok biológia óra helyett: nem, nem lehetsz terhes ha seggbe ba..sznak, de lehetsz terhes, ha a vaginadba dugja a faszi a brokit, de nem megy el benned.
2023. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetsz, a gyerek pedig igazi seggfej lesz.

:D

2023. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Persze: így lesznek a néger gyerekek.
2023. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!