Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Peteérés előtti napon voltunk együtt a férjemmel(nem védekeztünk), aztán utána csak p.é. után 3nappal tudtunk együtt lenni.

Eddig nyílván az összes lehetséges menstruáció előtti tesztet megcsináltam( nem is én lennék, ha nem), persze mind negatív. Ma vagyok a nem várt napján.

1 hete szúrkált a hasam, hol jobb, hol bal oldalt. Néha erősebben, néha gyengébben.

2 napja volt egy erős mindjárt megjön érzésem, de az elmúlt, pedig ilyenkor már megőrülök, úgy görcsöl a hasam.

Tegnapi teszt negatív.

Van esély terhességre?


Válaszokat előre köszönöm!



2023. jan. 23. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudod, mikor volt peteérésed, így ha most a teszt negatív, akkor ezt a hónapot engedd el.
2023. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Szia,

Mensi előtt nekem is szokott görcsölni/szurkálni a hasam.. sőt peteéréstől kezdve fáj a mellem.. én azt mondom, hogy ha most negatív a teszt akkor megfog jönni ma-holnap- holnap után.

Én nem agyalnék ezen és ezt úgy mondom, hogy én szeretnék gyermeket és nem veszek minden tünetet annak, hogy BIZTOS BABA :)

Azt mondják, hogy a türelem rózsát terem.

Nos.. Légy türelmes!!!!

Neked és veled együtt az összes babára vágyó nőnek üzenem, hogy: Türelem babát terem 🤞🏼❤️

Kívánom, hogy minél előbb legyen egy pozitív HcG terhes teszted kedves kérdező :)

2023. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a gyors válaszokat!

Ahh, igyekszem türelmes lenni, csak nehéz :)


Már elkönyveltem magamban, hogy ez a hónap nem sikerült, csak a remény hal meg utóljára... :) <3

2023. jan. 23. 10:12
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

én nagyon szurkolok neked :)

Minden hónap egy új remény, próbáld meg nyugodtabban kezelni és ne figyeld ennyire a jeleket mert belefogsz őrülni és csak csalódott leszel ha végül megjön (tudom milyen).

Szedsz vitaminokat? Mióta próbálkoztok? :)

2023. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos ovuval, ovu után 9-10 nap már egy tizes teszt mutatja 12 naptól a 25 is
2023. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2-es! :)


Köszönöm szépen!❤️


Még csak az első hónap, de már évek óta nyúztam a férjemet a gyerektémával, és végre ő is akarta. Ezért vagyok ennyire ráfüggve a témára 😅


Viszont tegnap volt egy kis barnázás, azóta semmi, teszt negatív. Nem baj, van még hónap, amikor próbálkozhatunk :)

2023. jan. 24. 08:24
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es (ismét) :)

kezdj el vitamint szedni az amúgy is fog kelleni :)

Én már alapból a femibion 1-el kezdtem (mert ügye van 0-s is) :)

2023. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!