Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek, hogy baba lesz?

Reménykedhetek, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
2 nap múlva kéne megjönnie. 3 napja egy apró barnás csepp volt a tisztaságin, fájt, viszketett a mellem, viszont ez mára elmúlt, csak akkor érzékeny a bimbóm ha hozzáérek. Tesztet csináltam tegnap napközben (tudom nem akkor kell, de már annyira kíváncsi voltam, gondoltam hátha) ami negatív lett. A szurkáló érzést pedig 3 napja folyamatosan érzem. Pár nap múlva csinálok reggeli vizelettel egy tesztet, de addig is az lenne a kérdésem, hogy volt valaki hasonló cipőben, és végül babája lett/lesz? :)

2023. jan. 26. 10:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve azt még hozzátenném, hogy napok óta vizes folyásom van, ami furcsa, mert mentést előtti napokon ezidáig nem volt folyás, sőt inkább szárazságot éreztem.
2023. jan. 26. 10:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, reménykedhetsz, nem tiltja törvény. De a leírtakból semmi sem utal terhességre.
2023. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, minden nap van 10 ilyen kérdés, amiből a végén nem lesz baba. Az ilyen viszkető mellek meg társai nem terhességi tünetek, söt, ha még egy vékony kis csík sem látszik a teszten, akkor konkrétan annyira nincd még HCG a szervezetedben, hogy semmilyen tünetek nem lenne.


Vagy más okozza, vagy csak bemagyarázod, mert annyira terhes akarsz már lenni. És 2 nappal nemvárt előtt jellemzően már látszik a második csík, persze előfordulhat, hogy nem, de szinte biztos, hogy nem vagy terhes.


Egy kicsit engedjétek már el ezeket a tünetbemagyarázásokat.

2023. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez éppúgy lehet PMS tünet is.
2023. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmi eddig 🤣🤣

Ha terhesseg okozná, akkor a teszt nem hómező lenne.

2023. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek valószínűleg pms tünetek. Semmi több. Sajnálom.
2023. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mindig napközbwn teszteltem 2 óra pisi szünettel és 3 nappal mensi előtt l@tszott ha van valami, még a 25ös teszten is. Te milyet csináltál?

Az sem mindwgy hogy ovu után hanyadik napnjön meg, mert ha 10 akkor 7 dpon nincs az a teszt ami mutatja, ha 15 akkor már mutatnia kéne

2023. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj.
2023. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!