Barbi2020 kérdése:

Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 napja hogy késik a mensim🙂

viszont az összes teszt negatív😏

Már akkor érdekes volt hogy mensi előtt szoktam érzeni a görcsöket és most semmi nem volt csak a mell fájdalom.

Rikán jön az az érzés hogy 100% hogy most megjön és semmi.

Valaki volt hasonló helyzetbe? ☹️

(Normális, értelmes válaszokat szeretnék)



2020. máj. 29. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk görcsöltem előtte,a melleim is nagyon fájtak,biztos voltam benne,hogy megjön. Aztán 10 nap késéssel csináltam egy tesztet. Most itt alszik mellettem a 3 és fél hónapos fiam :) Ja és nagyon halvány volt a második csík. Szerintem várj még pár napot és csinálj egy új tesztet :)
2020. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább valami hormoningadozás.
2020. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kimaradt az ovu... nekem akkor szokott elmaradni a pms és sokat késni a havim.


Mikor terhes lettem és nem volt pms tünetem, már 6 napja késett mikor bevillant, hogy elmaradt a mensim. Akkor teszteltem és erősebb volt a tesztcsík, mint a kontroll csík.


Sajnálom, de biztos, hogy nem vagy terhes. Csak akkor reménykedhetsz, ha nálad normális, hogy vannak 40+ napos ciklusok, mert akkor ugye jóval későbbi van ovu, 24. nap körül, és akkor abból lehetsz terhes, viszont akkor még nem késik a mensid.


Azért ennek nagyon pici az esélye....gondold végig.


Sok sikert a következő ciklushoz, feladni nem szabad, de a tesztnek egy hét után már szép pozinak kell lennie, egy normális ciklus mellett.

2020. máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben a hónapbap én is így voltam.. 9napot késett, aztán a semmiből megjött ( se hasfájás semmi előjele nem volt).. ne bízakodj, a tesztnek már ki kellene mutatnia, sajnálom.://
2020. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!