Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori az normális...

Mennyire gyakori az normális ciklusnál, hogy a legérzékenyebb tesztek is csak a nem várt után napokkal mutatnak pozitív eredményt?

Figyelt kérdés
2023. jan. 28. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nem várt a lényeg, hanem hogy mikor volt ovuláció. 14.dpon már látni kell valamit a teszten.
2023. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen normális, amíg nincs hCG termelés (és ez legalább 8-10 nap, de inkább több), addig nincs mit kimutatnia a tesztnek. Ismerkedj meg a női hormonális ciklussal és a terhesség hormonális viszonyaival, hogy a kérdést magad is meg tudd válaszolni.
2023. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

érzékeny tesztbol sem mindegy, hogy melyik.

a menzesz az ovutól 12-16. napra esik, ez az időszak a lutealis szak. ha neked 12 nap, akkor lehet ez pl az oka. ugyanis az ovu után a petesejt akár 48 órán át is életképes lehet (ritka, de nem kizárt), tehát itt 2nap ugrik a hcg termelésből. nekem pl 16 napos a lutealis szak, de 10.dpon extra halványan, fotón is mégis jól láthatóan pozitív volt a tesztem

2023. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha később van az ovulacio, előfordulhat. De ritka szabályos ciklusnal. Nekem 25-27 napos ciklusaim vannak és tudom hogy rövid a lutealis fázis. Mégis a 23-24. ciklusnapon már extrahalvany, de láthatóan pozitív tesztjeim voltak délután.
2023. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyes kérdések alatt mindenki azt írja, hogy késésnél mindegy, hogy milyen a teszt, a legolcsóbb, kevésbé érzékeny is mutatja. Mások meg azt írják, hogy nekik a nem várt után napokkal is halvány volt a tesztjük.
2023. jan. 28. 15:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert nagy eséllyel nem tudták mikor volt ovujuk és ha csak pár napot is késett abban a hónapban akkor az sokat számít.

Nekem mensi előtt a predi minden terhességemnél + volt 6 nappal mensi előtt, ami nekem az 9 dpo, de lehet valakinek 6 nappal mensi előtt csak 4 dpo. Nekem 15 nappal ovu után jön meg, neki meg 10 nappal utána, mert az ovu utáni napok száma fix, csak az ovu csúszkálhat.

2023. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6: azért az ovunál a 12-16 nap a normál, a 10 nem éppen.
2023. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ok hogy nem normál de van
2023. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
általában akinek 10 napos, annak nehezen megy a teherbeesés... na mindegy, tény hogy van, de nem ezzel példálóznék :)
2023. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt értem, csak fura volt, hogy minden tesztes kérdés alatt az van, hogy a késés napján már bármi mutatja. Nekem is 12 napos a lutealis fázisom, de sokszor megkaptam már, hogy a nemvárt napján mutatnia kell.
2023. jan. 28. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!