Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint egy sikertelen hónap,...

Megint egy sikertelen hónap, és nagyon el vagyok keseredve, mit tanácsoltok mi segíthet még?

Figyelt kérdés
3 havi closti-duphaston után vagyok.
2010. okt. 4. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szervezz egy hétvégét a ciklusod közepén egy wellness szállóba. Vidd el a párodat, és ezen a hétvégén csak az legyen a lényeg, hogy ti ketten együtt legyetek, élvezzétek egymás társaságát, és ne a gyerekcsinálás legyen az elsődleges.

Azért javasoltam a középidőt, mert így nem azon agyalsz majd, hogy nem akkor mentek, amikor elkaphatnátok a peteérést, így benne van a pakliban az is, hogy jó időben lesztek együtt, meg az is, hogy nem görcsölsz. Legyen a párod ezen a hétvégén a középpont, ne a baba!

Ha kicsit elengeded magad, lehet egyből össze is jön.

Kitartás, ne add fel, de ne is ez legyen az egyetlen célod! Én drukkolok!

2010. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm, nagyon kedves vagy, most eléggé padlón vagyok.
2010. okt. 4. 09:36
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Vodka-narancs, más nem igen:(
2010. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia !


Ne keseredj el, sikerülni fog.Nekem ez az utolsó gyógyszeres hónapom, ha most sem sikerül, tartok egy kis pihit, hátha nem is kell hozzá semmi,csak egy kis elengedés.Drukkolok mindenkinek !!!!!

2010. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már tényleg úgy rendben van minden, a gorbéim szépek, a ciklusom hosszabb lett. 25-ről 28 napos.Már csak abban bízom, hogy egyszer megtorténik a csoda.
2010. okt. 4. 10:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Szedjél magne b 6-ot, egy kicsit megnyugszol tőle. Bajod nem lesz ettől, egy próbát megér.
2010. okt. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt is szedtem a ciklus 2. felében.
2010. okt. 4. 11:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mióta próbálkoztok rendesen? Apánál is minden oké? Nyugalom, kitartás és türelem. És tereld el a gondolataidat, vágjatok bele vmi új projektbe, esküvő (vagy évforduló) szervezés, felújítás, új függöny, új munka, családi banzáj, valami ami egy pár hétre elvonja a figyelmed. Nekünk akkor jött össze, amikor totál nem figyeltünk semmire, csak úgy éltünk bele a nagyvilágba.
2010. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Két éve próbálkozunk. Ebből, az első félévben minden nap együtt voltunk, akkor jőttünk őssze, tehát az nem számít próbálkozásnak. Páromnál nincs gond, májusban voltunk vizsgálaton. 26 millió, 65 % életképes.

Elvileg nálam sincs, csak az átjárhatósági nem volt még. Nekem van már gyerekem, csak nagy már.

Az átjárhatóságitól nagyon félek.

2010. okt. 4. 14:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia!Azért írok neked mert tök egy helyzetben vagyunk.Nekem is van már egy gyerekem aki már nagyobb.Mi is 2 éve próbálkozunk eddig minden ok.Most voltam átjárhatóságin ne félj tőle!!Engem is ijesztgettek iszonyúan féltem.Nem mondom h nem fáj de simán ki lehet bírni és kb 10 perc az egész.Most van ovum úgyhogy szorgalmasak vagyunk:)nekem nehezen ment át a kontrasztanyag valószínű letapadás volt mindkét oldalon lehet h ez volt a gond.Én is sokáig húztam de felesleges volt aggódni.Azt tanácsolom csináltasd meg minél előbb!!Nagyon szorítok!!
2010. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!