Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 182 cm magas vagyok,92 kilo!...

182 cm magas vagyok,92 kilo! Szeretnek lefogyni 15 kg, kb. harom honap alatt. Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 23:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
kiegeszites: F/25....akarmilyen modszert lehet ajanlani, ami nektek bejott/bejonne
2010. jan. 6. 23:26
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
nagyon sok szénsavas víz. Kenyeret ne, csak gyümölcs , zöldség, és nézz tükörbe 3 hét múlva. Nekem ez jött be. 3 hét alatt -10kg.
2010. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15kilót nem kell lefogynod. Sportolj, izmosíts, mozogj!
2010. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23:41 - Sok szénsavas víz... garancia arra, hogy tönkretegye a torkot. Neked is sok eszed van...
2010. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
7%
pedig annál jobb nincs. Én is hallottam az ásványvizes módszert.
2010. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 10 évet énekeltem intenzíven, és tapasztalatból mondom, hogy a szénsavas víz árt a toroknak, ha valaki intenzíven issza.
2010. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
akkor sok mennyisegu asvanyviz kilove. A mozgassal meg ugy vagyok, hogy futni szeretnek sokat, es az etrendet teljesen megvaltoztatni. Sok zoldseg es gyumolcs.
2010. jan. 6. 23:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem se fogyj, hanem kezdjél el izmosodni, a lányoknak biztos jobban bejönnél:)
2010. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat :). Ha nem is 15 kilot, de valamennyit le szeretnek fogyni es az izmosodas jo otlet :)
2010. jan. 7. 00:08
 10/17 anonim ***** válasza:

85-90 közé menj le max, de annál lejjebb semmiképp, férfiaknak az ideális súlytartomány magasabban van, mint nőknél. Ráadásul ha izmosodsz, az nagyobb tömegű, mint a zsír. :-)

A futás jó, csak ne kemény talajon fuss, mert tönkremegy a lábad, mindenképp valami rugalmas talajt keress (vagy célzottan futópályát, pl. a Margitszigeten csináltak futásra alkalmas pályát).

Súlyzózhatsz is, az is jót tesz, nyitva vannak a koripályák, az is jó, ha tudsz korizni, a tenisz szintén jó (keresztapám teniszezett fiatalon).

A gyümölcsöket és zöldségeket amúgy is be kell iktatni az étrendbe, ha eddig kihagytad, akkor ejnye-bejnye. :-D

De azért egyél rendes kaját is. A gyorskajákat meg ha lehet, hagyd ki, nem csak azért, mert hízlalna, hanem azért is, mert egészségtelen nagy mennyiségben (káros a koleszterinre). De ne zárd ki végleg az édességeket, mert a szervezet igényli egy egészséges mértékben (szőlőcukor pl. kifejezetten ajánlott még a cukorbetegeknek is).

2010. jan. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!