Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor mindig van...

Beágyazódáskor mindig van pecsételő vérzés? Kinek milyen előjele volt hogy sikerült a beágyazódás? És hanyadik napon?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 21:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

Én a lányommal anno semmit nem éreztem, még a nemvárt után egy héttel se gondoltam, hogy babát várhatok. A barátnőm aggódott, hogy szerinte terhes, én meg mondtam h nekem már 2 hete késik, mégsem izgulok, na után este kezdtem gondolkodni, hogy őő egy ideje mindenbe nyomom a csípős piros aranyat, holott nem szeretem :'D Aztán csináltam egy tesztet ami persze pozitív lett :D

Most lombikunk volt, így tudtam, mikor mi történik, a beágyazódáskor konkrétan az utcán ívbe hajoltam, olyat szúrt be. Akkor kirázott a hideg, hogy igen, most ... <3 Rá 4 napra pozitív lett a teszt :)

2023. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az eslő terhességemnél nem volt demmi jele csak kimaradt így csináltam tesztet a második terhességemnél viszont ott volt egy kis rozsaszines pecsételés és csináltam tesztet ami pozitív lett :)
2023. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyiknél sem volt vérzés. Igazából különösebb jele sem. Talán csak annyi, hogy amikor szoptatás alatt sikerült, akkor fájt a mellem.
2023. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Semmi különleges testi tünet nem volt. (A mellem fájt, de az mindig szokott)


Igazából csak egy megérzésem volt, hogy na most sikerült.

2023. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Álomkór, majd mellfeszülés. Nem sejtettem semmit (lombik várólistán voltunk, már elkönyveltem hogy természetes úton nem lehet).


Késés után egy nappal szokatlanul korán kidobott az ágy, és bevillant egy gondolat, hogy mérjem meg a hőmet. Fent volt 37,1 körül. Még sötét volt, amikor kimentem tesztelni. A félhomályban azt hittem csak hallucinálok, amikor megjelent egy halvány második csík. Előtte sosem láttam olyat, pedig 4 év alatt ellőttem egy pár tesztet.

2023. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!