Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bárnázás 4-5 nappal ovuláció...

Bárnázás 4-5 nappal ovuláció után lehet beágyazódási vérzés vagy sajnos ennél rosszabbat jelent?

Figyelt kérdés

Tervezzük a babát, így nem védekezünk és voltunk együtt ovuláció napján és előtte 2 nappal is. Tudom, hogy akkor volt ovulációm, mert mindig megérzem és ezt már kitapasztaltam.


Tudom, hogy az ovuláció után 1 héttel lehetséges a beágyazódás, így ez még nekem korainak tűnik, de akkor mégis mi lehet ez? Volt valakinek ilyen korán beágyazódási bárnázása, vagy ez valami rosszat jelent?



2023. jan. 12. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb bármit jelent. Hormonzavar, maga az ovu (mivel az, hogy te úgy érzed az nem garancia, hogy akkor is van), egyéb baj. A beágyazódásra gyanakodnék legutoljára.
2023. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyéb baj mit takar? Olvasgattam neten, de itt már a ráktól kezdve mindent lehet olvasni... Bízom benne, hogy azért nem ennyire súlyos a helyzet.
2023. jan. 12. 07:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Rákra nem feltetlen gondolnék. De pl egy méhszájseb, vagy egy fertőzés, vagy egy hüvelygyulladás... ciszta. Bármi lehet.

De valószínűbb egy hormonzavar.

2023. jan. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem előző nap pozitív volt az lh másnap 2.negativ napon barnaztam de nagyon picit épp hogy a tisztaságin volt csak

Doki azt mondta az ovulációtól mivel még repedt a tuszo

2023. jan. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez biztos nem ovulációs barnázás. Onnan tudom, hogy mikor volt ovulációm, hogy mindig megérzem a tüszőrepedést, ugyanis enyhe görcs társul hozzá, és onnantól kezdve MINDIG pont 2 hetére megjön. Tehát ez elég egyértelmű.
2023. jan. 12. 08:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, vagy úgy... Pedig nem beágyazódás 4-5 nappal az ovu után, az tuti. Vagy bármennyire is biztos vagy magadban, nem 4-5 napja volt az ovud, hanem előbb. És akkor lehet már szó beágyazódásról.
2023. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, az ovulációm biztos. Tehát akkor nem beágyazódás. De egy orvos majd többet tud mondani, elmegyek és elmondom neki.
2023. jan. 12. 16:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai lenne beagyazodasnak, az 7+ nap utan valoszinubb, de ha esetleg nem jol erezted es volt ovud elobb 1-2 nappal akkor siman lehet.
2023. jan. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű nem beágyazódási vérzés volt. Az ovumat biztos, hogy jól éreztem. Évek óta ugyanúgy érzem, és mindig 2 hét múlva megjön. Itt valami másról van szó... Orvos ismerősöm szerint várjam meg a következő menzeszt, és utána menjek el dokihoz, és mondjak el mindent.
2023. jan. 13. 19:29
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha még valaki olvassa: azóta már teszteltem egy pozitívat. DE még mindig azt mondom, hogy az nem beágyazódási barnázás volt, mert volt egy a menstruáció környékén, valószínűleg az lehetett végül a beágyazódás. Mindenesetre orvoshoz így most már mindenképp kell mennem. 😅
2023. jan. 27. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!