Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek a terhesség...

Ezek lehetnek a terhesség jelei? (első hétben)

Figyelt kérdés

A párom szerint megnőttek kicsit a melleim. Egy hete szedtem antibiotikumot (de csak pár napig, és nem szedtem végig a kúrát). Ez a három nap alatt egyszer együtt is voltunk.


Mit gondoltok, ez ugye nem jel arra hogy esetleg terhes lehetek?


Fogamzás gátlót szedek napi rendszerességgel és már régóta. Ez mellett egy hete történt ez az együttlét.

A legelső hétben mutatkozhatnak ilyen tünetek?

Néha a hasam is felpuffad.


A menstruációmat most nem várom meg míg megjön, hanem a fogamzás gátlót megszakítás nélkül szeretném bevenni(kivételesen). Így a menstruációra nem alapozhatok.


2010. okt. 4. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ennyi a tüneted, hogy nagyobb a melled? az attól is lehet, hogy felszedtél egy kilót és oda ment valamennyi:) vagy attól is lehet, hogy most a vízháztartásod magasabb. Ez még nem elegendő jel:) és tesztelned is korai lenne szerintem
2010. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Ez is igaz.
2010. okt. 4. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:

nem lehet terhesség jele, de ettől még lehetsz terhes (amit később fogsz észrevenni), igaz kicsi a valószínűsége.


az antibiotikumot szedd végig, mert különben semmi értelme, csak a bacijaid szokják meg, és később már semmi nem fog rájuk hatni. inkább abban a hónapban gumit is húzzatok.

2010. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum semlegesíti a fogamzásgátló hatását!

Van egy sorozat Tinimamik!

Egy 15éves lány így lett terhes!

2010. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!