Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szerintetek az alábbi tüneteimmel mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok? 25,29-én voltunk együtt bele esett a peteeresbe, ovulacioba mindkét nap. 2-3 napja érzem magamon/magamban az alábbiakat:

Alhasi szurkalas(néha nagyon is), derék fajas, 2 nap erős fejfajas, derék fajas, sűrű vizelési inger (van hogy lefekvés elott 3x is elkell mennem, ha pár csepp akkor is), szédülés ill. éhen akarok halni, de utána 2 kanál után már nem is kell azaz adott étel..



2023. febr. 5. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Majd ha a teszted 2 csíkos, akkor valószínű.
2023. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik nap volt az ovulációd?
2023. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
29.én. De sajnos ez csak egy erős tipp, mivel nagyon össze vissza van a menstruaciom.
2023. febr. 5. 18:41
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a tünetek kb. lehetnek a fronttól elkezdve a felfázáson át a premens. tünetekig bármitől.

Az én tünetem az volt, hogy nem jött meg :D Ez az első és legbiztosabb tünet.

Minden mást általában csak bebeszélnek maguknak a nők, akik már nagyon szeretnének terhesek lenni. (Volt, hogy én is beleestem ebbe a hibába)

2023. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor pont 7 nap. A tünetek kezdetekor még 4-5 nappal voltál az aktus után. Lehet csak a hormonjaid játszanak most, de később megvan az esélye, hogy terhesség lesz belőle 🤞
2023. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Inkabb hugyuti fertozes lesz.
2023. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6/6-os szerintem a húgyúti fertőzés és ezek a tunetetek nem passzolnak. Max annyi, hogy sűrű vizelési inger.
2023. febr. 5. 19:04
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen szokott lenni. Has es derekfajas, sokszor es nehezen pisilek.

A tobbi tunet nyilvan psziches, nagyon terhes akarsz mar lenni, talan ez is az mar, passz.

Az tuti, hogy most meg nem vagy terhes, nem lehet ilyen koran, szoval a tuneteid nem az okozza.

2023. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8/8 nem pisilek nehezen, teljesen normális. Csak szokatlanul sokszor most. Szeretnénk már az tény babát, de nem vagyunk türelmetlenek. Köszönöm azért neked :)
2023. febr. 5. 19:17
 10/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ilyen korán ha bármit is érzel az nem a terhességtől van :) nekem menzesz előtt 2 nappal azaz a 12.dpo-n kezdtek brutálisan égni a mellbimbóim (főleg a hidegre) . Azóta is tart. 11.hétben vagyok.
2023. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!