Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt nem túl halvány?

Ez a teszt nem túl halvány?

Figyelt kérdés

Lh teszteltem, ami oké hogy negatív, de normális, hogy ilyen vékony a kontroll? Most LH tesztelek először, de másnál sokkal jobban szokott látszódni. Próbáljak más fajta tesztet?


[link]



2023. febr. 6. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem próbálj ki más tesztet mert ez nem tűnik biztatónak.

Én amit használtam:

1. Purbay

2. Facelle (rossmann)

3. Clearblue

mind a három szépen mutatta :)

2023. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, amit én vettem ilyen fajta:


[link]


De akkor ma veszek másikat, mert elvileg holnap lesz az ovum, jó lenne ha normális tesztem lenne ma/holnap.

2023. febr. 6. 10:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Sose használtam ezt a fajtát, így sajnos nem tudok se jót se rosszat mondani de amit kitettél képet abból kiindulva nem jó 😏

Én nagy ajánlom ezt a 3.mat

Ha holnap lesz (elv) a csúcs akkor mindenképp Facella vagy Clearblue

Mindkettőnek "húzós" ára van de szerintem megéri :)

a Purbay-t én rendeltem a tesztfutar oldalról :)

2023. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A DM-ben csak két fajta volt, amiket leírtál azokból nem volt. :( Rossmann nincs a közelbe, esetleg Müllerbe van szerinted valamelyik ezek közül?
2023. febr. 6. 10:23
 5/9 anonim ***** válasza:

a Clearblue tesztet én pl gyógyszertárban vettem kb 9-10 ezer volt.

Szerintem a müllerben nincs.

2023. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez ilyen én is használtam. Rendelj netről

Clearblue tesztet 10 db van benne 6-7 ezer ha rendeled

2023. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen ha rendeled valahonnan akkor valóban olcsóbb de ha " azonnal " kell akkor sajnos vagy sem de sokkal drágábban jutsz hozzá :)

Én annyira nem bánom, hogy akkor megvettem mert természetesen más teszttel láttam, hogy kezd erősödni de biztosra akartam menni.

Megvettem az nap nem mosolygott.. DE! másnap vigyorgott rám a teszt :)

Következő nap megint negatív.

2023. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen most kedden lenne esedékes az ovu, szóval a rendelésből kicsúsztam, de kövi hónapban (Bár reméljük nem lesz rá szükség) rendelek. Meg akkor ma veszek egy másik fajtát, hiába maradt ebből, de most így utólag olvastam véleményeket és senkinél se mutatott soha semmit kb. Szóval kifogtam :D
2023. febr. 6. 13:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt a fajta tesztet én is használtam egy időben, sosem volt pozitív, pedig esedékes ovu ideje környékén napi 2x is teszteltem vele. Megfogant a lányom valahogy mégis, szóval nem mondott igazat :D
2023. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!