Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így ugye nincs esély a terhess...

Így ugye nincs esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rengeteg ilyen kerdes van itt, de azert irom le az en esetemet h igy hatha megnyugszom. Baratommal kb 2 honapja meg szuzen pettingeltunk ugyhogy max az ujjarol kerulhetett belem elovaladek. Ezutan 2 nappal kellett volna hogy megjojjon de kimaradt. Januar elejen se jott meg ezert csinaltam egy tesztet delutan ami negativ lett majd masnap reggel elso vizeletbol egy masikat es az is negativ lett. Most februarban harmadjara is kimaradt es kezdek aggodni hogy terhes vagyok. A hasamat is nagyobbnak latom de tudom h siman bekepzelhetem. Egyebkent nem mindig volz rendszeres a mensturaciom de ennyit meg sose maradt ki.
2023. febr. 13. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
nőgyógyász(?)
2023. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvost mindenképp látogass meg.
2023. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Menni fogok majd nőgyógyászhoz ha még egyszer kimarad de akkor nincs esely terhessegre?
2023. febr. 13. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
#3 De, sajnos van.
2023. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs esély vagyis nagyon minimális de viszont nagyon kéne menni dokihoz..
2023. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Hogy lenne mar esely terhessegre? Nem is szexeltek es van negativ tesztje is, ne riogassatok mar szerencsetlent :D


A menstruacio nyilvan nem emiatt maradt ki, valami mas oka lesz.

2023. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhes biztosan nem vagy, de a kimaradt menstruáció miatt menj orvoshoz. Lehet valami hormon probléma van
2023. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elhanyagolhatóan kicsi az esély terhességre, viszont nem kell megvárni hogy negyedjére kimaradjon a menstruációd, menj el dokihoz mielőbb. Ki kell vizsgáltatni az okát mert nagyon sok minden okozhatja.
2023. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami finom fertőzést kaptál el inkább
2023. febr. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!