Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden teszten nagyon halvány...

Minden teszten nagyon halvány vonal, nincs már esély normális terhességre?

Figyelt kérdés

A mai (12. dpo) és a tegnap teszteken is nagyon halvány vonal látható. Predictor, Gabriel, Gólyahír...

Ez kémiai terhesség lehet?

Az ovuláció napja biztos.



2021. szept. 17. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg hogy késsen a menzesz. Addig persze h bizonytalan...
2021. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Még nem is késik....mit vártál!?

Türelem!! Mondom ezt ugy hogy 2 éve várjuk a csodát....

Sose teszteltem nem várt előtt,abbol még bármi lehet.

2021. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak gondoltam hátha járt már más is így és elmondja, hogy mi lett a végkifejlet.
2021. szept. 17. 14:09
 4/16 A kérdező kommentje:
Tiszta idióta vagyok, elköltöttem már egy rakat pénzt tesztekre :(
2021. szept. 17. 14:09
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha megvárnád a verzest, hogy késik pár napot, elég lenne egy teszt.
2021. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom, írtam hogy igazatok van, de nemwz volt a kérdés
2021. szept. 17. 14:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kémiai, de menstruáció előtt nagyon ritka, ha leugrik a csík a tesztről. Annyira várod a babát, hogy képes vagy jó pár ezer forintot elkölteni tesztekre amik elbizonytalanítanak,elkeseredsz és a végén mikor tényleg terhes leszel már nem is tudod élvezni az egészet mert folyton rettegsz, hogy baj van. Elhiszem, hogy nagy a társadalmi és a belső nyomás, hogy gyereked legyen, de ne nyomorítsd meg a saját lelkedet a felesleges tesztelés okozta bizonytalansággal. Kívánom, hogy minden rendben legyen és felhőtlenül boldog anyukája legyél a kisbabádnak majd.
2021. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Vannak már gyermekeim, semmiféle nyomás nincs rajtam, csak nagyon vágyunk még egy gyermekre. Sajnos volt már két vetélésem is, azért vagyok ennyire görcsös. A korábbi terhességeimnél ilyenkot már jól látható csíkosak voltak a tesztek.
2021. szept. 17. 15:50
 9/16 anonim ***** válasza:

Kicsinálod magad a korai tesztelésekkel. Elég ezen a fórumon a kérdéseket olvasni néha és látod is mit okoz ez a korai tesztelés. Nők képesek szétszedni a műanyag tesztek borításait és lámpa alatt vizslatni a tesztcsíkot, mert bizisten lát rajta valamit, majd teljesen összetörik, amikor két nappal később még mindig csak ugyanannyit lát, két nap múlva meg megjön neki. Hiú ábrándokba, reményekbe kergeti magát az ember, aztán pedig jön a csalódás. Ne tedd ezt magaddal.

Két végkifejlet lehet. Terhes vagy és megmarad, vagy az vagy, de kémiai terhesség lesz.

Nekem 12. nap a nemvárt napja általában, így nekem azon a napon már jól kivehető második csíkom volt. Olyan 4-5 nap késés után vált szép erőssé és nagyjából 1,5-2 hét után ugrott le a második vonal kb. a tesztcsíkról. Nem vesztettem volna semmit, ha akkor tesztelek először. Illetve én így is elköltöttem 3-4 teszt árát, annyira nem hittem el, hogy VÉGRE tényleg pozitív lett.

Pontosan egy évet vártunk rá és már éppen terveztük, hogy segítséget kérünk az ügyben.

2021. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem még akkor sem volt erős csík a teszten, amikor látszott UH-n a szívpulzálás (7 hetes terhesség körül). Teljesen feleslegesen stresszeled magad.
2021. szept. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!