Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan 2 eves a kisebb fiam,...

Lassan 2 eves a kisebb fiam, csaszarral szultem. Szopik meg. Szules ota nem jott meg. Voltam dokinal, minden rendben. Nincs cisztam. Megnezte uh n a mehnyalkahartyat,4,7mm. Tehat kezd vastagodni. Mindenkepp megjon, vagy lehet esely terhessegre?

Figyelt kérdés
Szeretnenk megegy babat amugy.orvos azt monta h kezd vastagodni nyalkahartya,par hetem belul megjon.en ugy gondolom hogy akkor a terhessegnek is meglehet az eselye.
2019. jún. 27. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Oké, rendben.
2019. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a lelet nem mond az égvilágon semmit. A 4,7 mm nyálkahártya az nagyjából kicsivel a menstuáció utáni vastagság, a tüszőrepedésre 7-8 mm kell legyen kb. hogy mire leér a zigóta, legyen mibe beágyazódni (8-10 mm). Igazából a nyálkahártya vastagság totál mellékes infó amellett, hogy van-e egyáltalán peteéséred, mert ha nincs, akkor édesmindegy, hogy milyen a nyálkahártya.


Ekkora nyálkahártya mellett, csak ebből önmagában nem jelenthető ki, hogy megvolt a tüszőrepedés, tehát nem tudom, milyen jósgömbből mondta a doki, hogy meg fog jönni. (IR-es vagyok, nekem pl. ha nem volt peteérés, akkor nem jött meg, akár fél-egy évig sem. Ettől persze nálam is volt mérhető nyálkahártya, pont ilyen semmitmondó méretű, mint nálad.) Ha látott volna sárgatestet pl. akkor bizonyított lenne a peteérés és hogy megjön/terhes lehetsz.

2019. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ertem.koszonom a valaszt.nem tudom en se mibol kovetkeztetett h megfog jonni.augusztusba lesz 2 eve h szultem,azota egyszer se jott meg.tehat terhessegbe semmikepp ne remenykedjek.ja es azt monta h par het mulva menjek vissza kontrollra ha esetleg nem jonne meg.na majd kiderul mi lesz lehet h az mint eedig.se menszi se terhesseg
2019. jún. 27. 10:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyit szopik a kisfiad? Mi is szeretnénk kistesót (nálunk 15 hós a lány), és nekem sem jött meg, csak amikor lecsökkentettem a szopit napi 2-re!
2019. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még az éjszakai szopira mondják, hogy jobban gátolja a peteérést, mintha csak nappal szopna.
2019. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sokat

Ejjel is.valaminek kelene tortenjen ha kezdet vastagodni nyalkahartya.nem?

2019. jún. 27. 13:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Talán... de ha nem jön meg vagy nem lesz baba egy hónapon belül, akkor így tudod növelni az esélyét, hogy lecsökkented. Lehet, hogy elég csak az éjszakaiból kicsit elvenni.
2019. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha megse jon,baba se lesz akkor mi lehet oka h most elkezdett vastagodni nyalkahartya.nagyon cicifuggo.keptelenseg lejeb venni a szoptatast.nagyobbik is cicifuggo volt,s vele 4 his koraba megjott
2019. jún. 27. 13:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokaig szoptattam, szules utani 23. honapban jott meg eloszor, miutan 22 honaposan bolcsis lett, es igy rendszeresen kimaradt 6-7 ora a szopik kozott. Az ovulacios teszt viszont a 35. honapban lett eloszor pozitiv (a 34.-ben valasztottam el). Most vagyok felidos a masodikkal. Erdemes hogorbet vezetni, bar gyakori szopi mellett, meg ameddig meg se jon vegulis minek. Amugy teljesen normalis sok szopinal, anno utanakerdeztem, hogy kinek mikor jott igy meg, es nem volt ritka, hogy 2-3 utan.
2019. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!