Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem középidőben volt...

Ha nem középidőben volt peteérésem a menstruációmnak akkor is ugyanúgy kellene megjönnie?

Figyelt kérdés

Előző ciklusban volt egy kémiai terhességem.

Utolsó menstruációm: 01.19-20.

Amikor voltam dokinál, hogy megnézze minden rendeződött akkor mondta, hogy szép érett tüszőt lát és, hogy bármikor robbanhat.

Így 02.03 amikor kellett volna lenni peteérésemnek biztosan 01.09 vagy utána volt és igyekeztünk minden nap együtt lenni ezmiatt.


Tegnap vagy ma kellett volna megjönnie de semmi jele, nem tudom, hogy érdemes-e egy tesztet csinálnom vagy sem.


2023. febr. 17. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában azonos idő telik el a peteérés és a menstruáció első napja között, csak a ciklus első fele változik. Van akinél ez 14, van akinél több nap. Nálam 30-33 naposak a ciklusok, de a második fele mindig 16 nap. Szóval ha nekem 02.03án lett volna peteérésem, akkor 02.19én jönne meg. Nálad is lehet hasonló.
2023. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha február 9 után volt ovulációd, akkor onnantól számítva kb 2 hét múlva kell megjönnie..
2023. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csináltam most délután egy tesztet és erős pozitív.
2023. febr. 17. 15:56
 4/5 A kérdező kommentje:
2023. febr. 17. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratula kedves kérdező 🫶
2023. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!