Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üdv, 9 éve szedem a fogamzá...

Üdv, 9 éve szedem a fogamzásgátlót, de abbahagytam 1 hete (a fogamzásgátló 2 hetében). A bogyó harmadik hetén 2x együtt voltunk a párommal védekezés nélkül. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Kiegészítő védekezés nem volt.

Valójában nem tervezünk gyereket, de nem tartom egészségesnek ha ennyi ideig szedem a bogyót egyfolytában..


Köszönöm



2023. febr. 22. 06:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

9 év után már igazán végigszedhetted volna azt a levelet...

Ha nem akarsz gyereket, akkor meg védekezz...

Lehetsz terhes, bár kevés az esély

2023. febr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
10 évig szedtem egyhuzamban. A megvonásos vérzés után egyszer megjött rendesen és utána azonnal terhes lettem ikrekkel.
2023. febr. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha abbahagytad a fogamzásgátlót, és nem védekeztetek más módon, akkor mit terveztek, ha nem gyereket? Abortuszt?
2023. febr. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

"Valójában nem tervezünk gyereket, de nem tartom egészségesnek ha ennyi ideig szedem a bogyót egyfolytában.."


Igazad van, az abortusz egészségesebb.... 🤦‍♀️

2023. febr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartok gyereket, miért nem használtatok kiegészítő védekezést? Vagy miért nem szedted már végig ezt a ciklust? Teljesen mindegy hány éve szeded, terhes maradhatsz egy kihagyott bogyó miatt is. Persze nem egészséges, de ha nem fér bele nektek a baba, előre kell gondolkodnotok és ki kellett volna választanotok egy másik védekezési módot. Nem mindenre megoldás az abortusz.
2023. febr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem lenne probléma ha mégis terhes lennék.

Azért nem szedtem tovább mert komoly lábgörcseim voltak (azóta is), nagyon megíjedtem.

Készülök is orvoshoz.

2023. febr. 22. 08:17
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Mivel a hormonokat picit tönkre is teszi s bogyó és beállít egy mesterséges vérzést azért szerintem most még bőven kevés az esélye teherbe esni. A szervezetnek vissza kell állnia a normális kerékvágásba, az idő. Fél vagy egy év.
2023. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért sokan elsőre teherbe esnek, ahogy leállnak vele. Nem biztos ám, hogy még hónapok mire helyreáll a szervezet....meg sokan vannak, akik egy két szemet nem vettek be aztán bumm terhesek is lettek.



Annyi mindentől függ... egy a lényeg, aki nem akar gyereket az védekezik. Aki akar az nem védekezik.

2023. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11%

8. Mesterséges menstruáció során nem igazán van olyan hormon, ami garantálja ezt.


De szakértőkkel nem vitatkozom.. 🥲😅

2023. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
#7, ezt mondd azoknak, akik fogamzásgátló mellett estek teherbe😅
2023. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!