Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmúlt a mellfeszülés mensi...

Elmúlt a mellfeszülés mensi előtt. Így már esélytelen hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Holnap lenne az esedékes menstruaciom első napja, a mellem ovutól kezd általában feszülni és a mensi 2. napja körül múlik a fajdalom. Most múlthét szombaton kezdődött a fajdalom és tegnap már el is múlt, pedig még csak holnap nemvárom. Szerintetek ez jelentheti, hogy most sem sikerült? :( Reggel tesztelek, de úgy érzem feleslegesen :(

2023. febr. 22. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen, a történelem során ugyanis még soha nem történt olyan, hogy akinek elmúlt a mellfeszülés mensi előtt, azok teherbe estek volna.

Akiknek meg nem szokott feszülni a mellük mensi előtt, azok meg már biztos jól ki is haltak.


Basszus, ennyire ne kattanj rá a témára, mert bekattansz. Még ennél is jobban.

2023. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit.
2023. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Még bármi lehet, ennyiből nem következik semmi biztos. Hajrá.🙂
2023. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha elég lenne a tüneteket figyelni, akkor nem kellene terhességi teszt. Nagy butaság amin kattogsz....
2023. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Igyekszem nem rákattani, bár nehéz 😁

tegnap este ahogy le feküdtem aludni, feltűnt hogy tudok hason is, pedig általában ilyenkor már nem megy..

Aztán most eszembe jutott, hogy mindenki arról számol be, hogy mennyire feszül, sőt még jobban terhesség esetén, aztán nekem most pont elmúlik még a szokásosnál is hamarabb..

2023. febr. 22. 17:06
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem feszült a mellem egyáltalán és még is terhes vagyok a 2.babámmal. szerintem ez nem mérvadó hogy mindenkinél ugyan úgy lesz. Nekem annyi tünetem volt hogy elmaradt a menszeszem. Csináltam tesztet és egyből Pozitív lett. Most tartok a 22.hétben.
2023. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem feszült terhesen a mellem. Csak az tűnt fel, hogy puffadok és fáj a derekam, minden percben azt éreztem, hogy megjön. Aztán nem jött meg.
2023. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Holnap reggel ki kellene mutatnia egy gyengébb tesztnek is?
2023. febr. 22. 17:31
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ki kellene mutatnia, igen.
2023. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Holnap első pisiből egy 25-ösnek is ki kell mutatnia, ha terhes vagy.
2023. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!