Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik mellfeszülés nélküli...

Létezik mellfeszülés nélküli terhesség kezdet?

Figyelt kérdés
Alapvető tünet ugye a mellfeszülés, terhesség elején. Van köztetek olyan, aki ezt nem igazán élte át? Illetve a nemvárt menzeszhez képest nektek mikor jelentkezett? Akinél a mellfeszülés nem jelentkezik általában menzesz előtt, mint pms, annál mikor jelentkezett, amikor terhes lett?

2023. jan. 10. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
terhesség alatt a tünetek jönnek-mennek. lehet hogy egyik nap feszül a melled, másik nap nem. ez normális. nekem se pms-ként, se terhességi tünetként nem volt mellfeszülés, de kissé nagyobb volt terhesség alatt. nem nőtt méretet, csak jobban kitöltötte a kosarat
2023. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy alapvető tünet. Minden nő más, minden terhesség más. Attól mert Kis Julisnak itt nem feszült csak a 8.héttől neked akármi is előfordulhat.
2023. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne keresd a tüneteket.

Ha kimaradt a vérzés és pozitív a teszt terhes vagy. Belefogsz őrülni ha már a terhességed is másokéhoz hasonlítgatod.

2023. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél csak hányingerem volt, mellfeszülés a 9 hónap alatt egyszer se. Pms jel se volt ez addig sose. A második terhességem előtti menstruációmnál már volt ilyen pms tünetem, az a terhesség viszont missed ab lett. Most vagyok harmadszorra terhes, most is volt mellfeszülés, menstruáció előtt is és a pozitív teszt előtt pár nappal is. Jelenleg amúgy 15 hetes terhes vagyok.
2023. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

soha nem feszült még a mellem se pms miatt, se terhesség alatt.

második babámat várom.

2023. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 gyerekem van,soha nem feszült a mellem,és hányingerem sem volt.Egyetlen tünet a menzesz elmaradása volt.
2023. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a tünetek pozitív teszt után 2 héttel jöttek elő kb.

Addig csak annyi “tünetem “ volt hogy a szokásos pms tünetek nem voltak, ebből sejtettem hogy valami van 🙈

28 hkm

2023. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 3. Gyereknél nem volt mellfeszülés a tünet nekem, kb 1x-2x volt a terhesség alatt.

A következőnél az volt furi, hogy fáj, sajnos az a terhesség nem maradt

2023. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sem volt mellfeszülés.
2023. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!