Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A masculan óvszer spermicides?...

A masculan óvszer spermicides?Lecsúszott a gumi, és nem tudom mit csináljak. Sokan mondták hogy kicsi a valószínűsége a terhességnek , mert kivette előtte...

Figyelt kérdés
és 2 napja múlt el a mensesem...
2008. dec. 27. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, te tudhatod, h milyet használtatok... van amelyik spermicides, de tudtommal nem mindegyik, hiszen van több fajta
2008. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondolom olyan van hogy "sima" mert ez olyan volt...teljesen átlagos, semmi ízesítés...


Lehetek terhes?? :S:S

2008. dec. 27. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha ennyire nem vagy biztos, akkor menj el orvoshoz, mondd el neki mi történt, és kérdezd meg, hogy kell-e. Annakidején én írattam esemény utánit, mert kétszer csináltuk egymás után, a párom pedig nem mosta meg, és aggódtunk, hogy mi van, ha a második gumira sperma került. Már akkor is rohadt drága volt, ráadásul marha sok hormon van benne. De én úgy voltam, hogy inkább bogyó, mint 16 évesen baba. Nekem nem lett semmi bajom tőle, sőt halál pontosan megjött utána. De megjöhet előbb vagy késhet is. Lehet tőle hányingered, szédülhetsz, meg még van egy halom mellékhatása, de nem mindenkit zavar össze.

Én keresgéltem a masculan honlapján, de egyiknél sem láttam, hogy spermicides lenne. Viszont minden óvszer dobozában van egy kis tájékoztató, nézzétek meg abban mit írnak.

2008. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Írja rajta... keresd meg a dobozt és nézd meg
2008. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!