Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 3-4 hetes terhességnek...

Egy 3-4 hetes terhességnek mik a jelei, tünetei?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi... Ilyenkor még nem igen lehet semmit érezni (egy 2 gyerekes anyuka)
2010. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem úgy 4 hetesen már volt jele. Mellfeszülés, de annyira erős, hogy egy melltartó felvétele is fájt.
2010. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 hetesen mellfeszülés.
2010. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát nekem mensi előtt is leszakadnak a cicijeim. és most is bár most mintha meg is lenne duzzadva. de mivel a cicifájás nekem már ismerős jel a mensi előtt ezért nem tudom mire vélni, marad a várakozás.

sógornőm nemrég lett terhes, ő már idő előtt "érezte" hogy nem fog neki megjönni hát pozitívat is tesztelt, bár ott a második pici jön. de így is azt mondja, hogy ég és föld a két terhessége, és még mielőtt meg kellett volna jönnie már hányingere volt és eszméletlenül fájt a cicije, pedig az első csemetével semmit nem érzett csak azt tűnt fel neki hogy hopp két hetet késik

2010. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-4 hét között megjön érzés,hányinger.Nemvárt napján poz tesztem lett.
2010. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nardzssz válasza:
100%
Éna második gyerekemet 4 hetesen vettem észre. Ahogy emeltem valamit, furcsán húzódott az oldalam. Tudom, hogy olyankor még kisborsó, de nálam már akkor megvolt ez a tünet. Aztán egy nap álmodozás, másnap pozitív teszt, problémamentes terhesség, aztán egy betyár fiú. :)
2010. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is erős mellfeszülésem volt 4 hetes terhes kortól + már hányinger is
2010. okt. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!