Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az 5. hétben milyen jelei...

Az 5. hétben milyen jelei lehetnek a terhességnek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mellfeszülés volt, és nagyon álmos voltam, fáradékony lettem.
2011. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Farkaséhség és az émelygés akár napi rendszerességgel válthatja egymást. A legendás reggeli rosszullét már a nap bármelyik részében jelentkezhet. A mellek kifejezetten érzékennyé válnak, ahogy a tejtermelésért felelős mirigyek száma megsokszorozódik, de három hét elteltével ez az érzés mérséklődik.
2011. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes vagyok, nekem a következő tüneteim vannak: fáradékonyság, aluszékonyság (akár 15 órát is képes vagyok aludni, és egyik percről a másikra bealszok, mint akit fejbe vertek) érzékenyek a melleim, pl. fáj ha hason fekszem, vagy ha keresztbe tenném a karom és hozzáérek, és némi émelygés, kivánósság, ja és sűrűn járok pisilni, főleg a reggeli-délelőtti órákban!
2011. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam a az 5.hétben kezdődött.Mellfeszülés, sőt ha hason fekszek, vagy megnyomom akkor már fáj, kívánósság, fáradékonyság, Pici hányinger, ami egyelőre (lekopogom)nem vészes.Most a 7.héten ezek még mindig tartanak.
2011. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állandóan aludtam volna, cici feszülés, fáradság-a legapróbb házimunkától is szinte kimerültem
2011. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!