Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SÜRGŐS! Az esemény utáni...

SÜRGŐS! Az esemény utáni tabletta után 9. és 10. napon barnázásom van. Azt írják hogy ugyan ez a tünet a terhességre is gyakran jellemző a 3. hétben, ahol pont tartok ha terhes vagyok. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok? 72 órás tablettát 24 órán belül bevettem, sajnos termékeny napon volt az aktus.

Mindenki előbb tapasztal barnázást, nekem lehet azér jött késő mert ezt az osztott dózisú, 2 tablettás esemény utánit vettem be?



2023. febr. 24. 09:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tudod mi az igazság? Hogy az esetek túlnyomó többségében nem jelentkezik beágyazódásos vérzés. Ezt csak bele kell írni a betegtájékoztatóba, mert ha jelentkezik, akkor az a 3. hétben történik meg.
2023. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a nyugtató szavakat. Nagyon stresszes idő ez most, és sokat jelentenek ezek most.
2023. febr. 24. 13:45
 13/18 A kérdező kommentje:
Most ujra borzasztóan félek mert csomó fórumon írják ezt a pár pöttyes barna vérzést ,hogy ez volt nekik a terhesség harmadik hetén.
2023. febr. 24. 15:03
 14/18 A kérdező kommentje:
Ekkora egybeesés lehet? Vagy tényleg annyira szerencsétlen vagyok hogy közepes teherbeesési eséllyel, és ideáis időben bevett tabletta mellett is terhes lettem?
2023. febr. 24. 15:05
 15/18 A kérdező kommentje:
Egy fokkal erősebb vérzés jelentkezett.
2023. febr. 24. 20:45
 16/18 babyboom567 ***** válasza:
szerintem meg fog jönni,nem vagy terhes
2023. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16 egy héttel előbb?
2023. febr. 25. 09:14
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező... Én hormonális spirált használok, nem a legjobb nekem, de háttérbetegség miatt muszáj.

Ez most csak ezért lényeg, mert a spirál is egy nagy adag hormon, ami beleszól a ciklusba. Össze vissza pecsételek... Pecsételek peteérés idejében, pecsételek vérzés idejében és a kettő között 1-1 napot bármikor a ciklusban. Aztán van, hogy hónapokig semmit nem tapasztalok.

Az, hogy most kicsit pecsételsz még nem egyenes következménye annak, hogy terhes is vagy. Bevettél egy hormonbombát, nem tudni hogy reagálja le a szervezeted. Ne görcsölj itt tovább, már megkaptad a legegyszerűbb választ a helyzetedre: amikor meg kéne jönnie, tesztelj. Ennyi. Addig nem érdemes itt rugózni.

2023. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!