Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha görcsölgetek most menszesz...

Ha görcsölgetek most menszesz előtt pár nappal, màr tuti nem leszek terhes?

Figyelt kérdés

Érzem mintha kicsit görcsölnék, mint mikor megkellene jönnie.

Van aki ennek ellenére terhes lett vagy esélytelen így?



2023. febr. 24. 10:03
 1/8 A kérdező kommentje:

Kb. 3-4 nap múlva kellene megjöjjőn és most itthon vagyok hőemelkedéssel. Sajnos ovodában dolgozom és nagy betegségek terjednek.

:((((

2023. febr. 24. 10:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én végig görcsölgettem az első trimeszterben. Nem durván, de azért éreztem. Semmi gond nem volt.
2023. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Pár nap és kiderül. Ne stresszelj ennyire rá
2023. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi.

Nem stresszelek, csak nem örülök neki, hogy szét szakad a hàtam, ráz a hideg, fáj nagyon, meg a fejem is és csak ágyban fekszem plusz görcsölök is, pedig csak 5 nap múlva kéne megjönnie.

Majd megírom mi lesz.

2023. febr. 24. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, meg fog jönni. 4 napja késett a vérzésem, de nem gondoltam babára, nálam ez gyakran előfordult. Ugyan úgy görcsölgettem előtte, mint ahogy szoktam. Kicsit barnáztam is, akkor már biztos voltam benne, hogy megjön.

De a kisördög nem aludt, és teszteltem. Pozitív lett, így rohantam a nőgyógyászomhoz, hogy adjon valamit, mert pecsételek. Megkaptam a szokásos gyógyszereket, amit ilyenkor szoktak és szerencsére megmaradt.

Egy szó mint száz, az még nem jelenti azt, hogy most nem sikerült. Várd ki a végét.

2023. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben! Szuper, hogy neked minden rendben lett!:)
2023. febr. 24. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Anno én is azt hittem, hogy a mensim fog megjönni, mert iszonyatosan fájt a hasam vagy 2 napig. Még gyógyszert is bevettem, mert biztos voltam benne, hogy megjön. Aztán eltelt 2 nap, de vérzés sehol nem volt, akkor csináltam egy tesztet és pozitív lett. Utána egyébként nekem is picit meg volt emelkedve a hőm, úgy tudom ez ilyenkor természetes. Szóval még ebből akár baba is lehet. :)
2023. febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is görcsöltem és ki is tartott a 10-12 hétig, illetve közbe kovidos is lettem, 40 fokos láz stb ... halistennek minden rendben lett végül.

36hkm

2023. febr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!