Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem sosem fog gyermekem...

Nekem sosem fog gyermekem születni?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve,3éve nem jön össze a baba,volt egy missed ab.om..a barátaink körében sokan vagy terhesek,vagy most szültek..hiába nem görcsölök rá,néha kijön rajtam,hogy nekem talán soha többé nem lesz gyermekem..pcos is vagyok..:-(
2010. okt. 5. 19:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
dehogynem. menj el egy pco-s szakemberhez, aviva tornát nagyon ajánlják akár pcosoknak is. ezt ismered? ne add fel.
2010. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Tarts ki! Szurkolok neked! Lehet, hogy mások már szülnek körülötted, de Te leszel a legboldogabb anya, mert megharcolsz érte.
2010. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én és a férjem ugyan "csak" két évig próbálkoztunk, de én is azt hittem, hogy sose jön el a mi pillanatunk, sokkal többnek éreztem, kezdett felemészteni... és mégis sikerült!!!!


Sohasem szabad feladni!

Ne mond hogy nem görcsölsz rajta, mert saját tapasztalatból tudom, hogy olyan nincs! Mert ha eldöntötted hogy ANYA akarsz lenne, más gondolatod sincs csak ez. De ez nem baj, hinned kell benne és be fog teljesülni.

Menni, menni, menni és menni kell egészen addig amíg hajszálnyi remény van arra hogy sikerüljön!

Szurkolok Neked és minden Sorstársnak!


Tudom, hogy az ilyen anyukákból válik a legeselegjobb édesanya a világon, mert 100x jobban fogja tudni értékelni, mind a terhességét, mind a kisbabáját!


Bízz magadban!!!!

2010. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a szavaitokat!most annyira kétségbe vagyok már esve...nem igazán tudok még semmit az aviva tornáról.utánaolvasok a googleban.sajnos a clostyval is tulstimuláltak,már heti "vendég" vagyok a nögyógyászaton,szóval teljesen bele vagyok örülve...
2010. okt. 5. 19:40
 5/23 anonim ***** válasza:

a gyakorikérdések.hu keresőjébe is írd be az aviva tornát, itt is sokan jártak, sok tapasztalatról olvashatsz. abszolút gyógyszermentes dolog, egyszerű torna, szerintem megéri kipróbálni, mert rengeteg jó tapasztalatot hallottam róla ezen az oldalon is. remélem beválik!!!

vedd fel a kapcsolatot más pcosokkal, cserélj tapasztalatot, akár ezen az oldalon is.

2010. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
nekem megvan az avivás könyv, ha szeretnéd elküldöm neked! írj nekem privi e-mailt és küldöm!
2010. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a vigsztaló szavaitokat,nagyon kedvesek vagytok!jól esett.
2010. okt. 5. 20:14
 8/23 A kérdező kommentje:
Juventina,irtam e-mailt.
2010. okt. 5. 20:15
 9/23 anonim ***** válasza:

szia!

teljesen megértelek!!! én ill mi is már több mint 2 éve próbálkozunk... volt már minden hőmérő, gyógyteák, csodabogyók, gyertya, fejenállás, hopp-ra sex, meg minden lótúró már, amikor azon kaptam magam, hogy lassan a babám apukáját fogom így elveszíteni:( akkor elhatároztam, hogy jó nem fogok görcsölni rajta, de ez is már hónapokkal ezelőtt volt és még mindig semmi. közben mások meg wc-be szülik, eldobják, szemetesbe csomagolják stb. a guta meg tudna ütni...

nem baj csak az a gondolat vigasztal, hogy egyszer a mi időnknek is el kell, hogy jöjjön!! szurkolok!

2010. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

tudom még ajánlani a babatakarok.hu oldalt.

amúgy az aviva tanfolyam Pesten 5ezer forint 1 alkalmas, 4 órás. szerintem egyáltalán nem drága, ha arra gondolok, hogy egy intimtorna tanfolyam már tök drága, mert üzletet csináltak belőle.

avivatorna.hu

2010. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!