Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik,a teszt negatív,...

3 napja késik,a teszt negatív,tünetek mellfeszülés alhasba kisebb szúrkálások!ma hányinger! Január 29én volt utoljára ált.28-30 a ciklusom.lehet baba?

Figyelt kérdés
2023. febr. 28. 16:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm szépen a segítséget! Csináltam most reggel is tesztet de negatív!

Menszinek semmi jele!lehet még egy kérdésem?szerintetek csináljak még tesztet vagy semmi értelme?nem lesz semmi akkor doki

2023. márc. 1. 06:55
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

még mindig utolsó vagyok


én mindenképp bejelentkeznék dokihoz kb 1 hét múlvára


de közvetlenül előtte tesztelnék még egyet

ha pozitív és még mindig nincs vérzés, akkor eltolnám a dokit legalább addig, h 6-7 hetes legyen a terhesség

ha pozitív és vérzel, akkor marad a doki 1 hét múlvára

ha negatív és nem jött meg, szintén maradna a doki 1 hét múlvára

ha negatív és meg is jött, törölném a dokit

2023. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hasznos tanácsokat adtál!
2023. márc. 1. 12:00
 14/22 A kérdező kommentje:
Dokival beszéltem,azt mondta csinálgassam még a tesztet viszont nagyon messzi időpont van amit tudna adni!megbeszéltük ha semmi nem lesz akkor keressem még előtte kB 1-2 hét múlva!addig várok
2023. márc. 1. 12:02
 15/22 anonim ***** válasza:

szorítok, h pozitív legyen 🤞😊


ha ciklus végén van az ovud, akkor még van ám azért esély simán arra, h sikerüljön 🙂


meg arra is van esély, h nincs semmi baj, csak ebben a hónapban más a ciklusod, akár ki is karadhat anélkül, h bármi baj legyen


gondolj arra, h baj akkor van/lehet ha pozitív a teszt és vérzel, addig meg fel a fejjel 🙂

2023. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

mikor voltatok együtt utoljára?

aktushoz vagy ovuhoz 2 hétre már azért pozitív szokott lenni a teszt

2023. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Február 5 és 24 sajnos ritkán mert messze dolgozik!pont menszi után és pont előtte.azért nem értem miért nem jött meg persze mindent bele adtunk!.....az ovulációt nem tudom mikor lehetett
2023. márc. 1. 19:10
 18/22 anonim ***** válasza:

akkor ha terhes vagy, az inkább a február 5 lehetségesebb


teszted még negatív? több fajtát is próbálj ki, ne csak ugyanolyat

2023. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

5 kizárt mert akkor már + lenne akármilyen tesz, 24 nappal együttl~t után biztos + a teszt.

Ha nagyon sokat késett az ovud akkor 24 lehetséges, tesztelj 11.én, ha addig sem jönne meg.

2023. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Mindenképp csinálok még!

1 fajtát próbáltam 25ös erősségűt!

2023. márc. 1. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!