SOS. Beagyazodas?

Figyelt kérdés

Április 14.-en megjott a verzesem ket napos kesessel. Elotte honapban pontosan. Tudni kell hogy Februar 21-en sajnos esemeny utanit kellett bevennem.

Az utolso menzeszem ota allandoan faj a mellem. (Peteeres kezdete ota szokott nekem, menzeszkor meg elmulik, nekem ez azota is tart). Ma reggel barna pecsetelest vettem eszre a bugyimon. Ez ugye nem beagyazodas? Esemeny utani miatt van esetleg? Tegnap elott csinaltam tesztet, az negativ, de delutan csinaltam es lehet tul koran is. A masikat hetvegen terveztem megcsinalni, dehat lehet elorebb hozom egyik reggelre. Nogyogyaszom csak majustol rendel, annak elso, masodik hete kornyeken tudok csak elmenni hozza. Nem szeretnek babat.

Illetve jobb petefeszkem mar Aprilis 12 ota biztos faj szeretkezeskor. Ennek akar koze lehet hozza? Kb 2 honappal ezelott cisztam is volt. Kerlek mondjatok el a velemenyetek nagyon meg vagyok ijedve. Petefeszkem most is faj, meg alhasam szokott enyhen utobbi idoben. Nem latok ra nagyon nagy eselyt, de lehet akar ebben a honapban becsuszott a baba?



2022. ápr. 25. 10:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt, normal esetben 28 napos a ciklusom. Utolso volt 30.
2022. ápr. 25. 10:28
 2/10 anonim ***** válasza:

Kb egy hét múlva csinálsz egy tesztet aztán megnyugszol.

Én innen nem tudom megmondani, beágyazódás vagy nem, szerintem más se nagyon.

Bevettel egy tabit, megtetted,ami tőled telt.

Ha kb 8-10 napja szexeltél védekezés nélkül ( a megszakítás is az, meg a csak picit tette be gumi nélkül is), akkor lehet, ha nem volt ilyen, akkor nem valószínű. Nyugodtan várj hétvégéig, akkor már mutatja biztosan, hogy van hcg vagy nem.

Az esemény utáni egy brutal hormonlöket, simán produkalhatsz tőle ilyesmiket, de ha nem volt olyan alkalom 8-10 napja, hogy esély legyen a teherbeesésre, akkor nem kell izgulni.

2022. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom mivel múlt hónapban már kellett bevenned esemény utánit, így tanulva az esetből ebben a hónapban megfelelően védekeztetek…. Ebben az esetben meg se kellene fordulnia a fejedben a terhességnek.

Amúgy okozhatja ezeket a tüneteket még az esemény utáni vagy akár épp ovud is lehet.

2022. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem múlt hónapban, hanem februárban… remélem 2 hónap nem volt sok idő ahhoz, hogy megint elfelejtsetek védekezni.
2022. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo!


Mindenfelekeppen fogok megegyet csinalni. Mindig gumival vedekezunk, de azt tudom hogy egyszer volt ilyen. Viszont azt hogy az elmult 10 napban tortent e vagy akar tobb mint 2 hete arra nem emlekszem sajnos. De megbeszeltuk, hogy tobbet igy nem fogunk, hogy csokkentsuk minimalisra a kockazatot.

Koszonom valaszod!

2022. ápr. 25. 13:51
 6/10 A kérdező kommentje:

Masodik valaszolo!

Egy fokkal kevesbe lekezelobb valaszokat vartam :D es ne aggodj nalam nem havi rutin az esemeny utani tabletta beszedese. Evek ota szexualisana aktiv vagyok, de erre peldat hogy kiszakadhat gumi meg soha nem lattam. De hat ebbol latszik, hogy ezek szerint tenyleg letezik ilyen. Ettol fuggetlenul ugyanugy nem erzem magam felelotlennek, mert sajnos lehetnek ilyen szerencsetlen veletlenek.

Remelem neked nem volt illetve nem lesz ilyen baleseted soha ;)


Meg hat itt fokepp nem kioktatasra vartam, hanem inkabb arra hogy ti mint nők tapasztaltatok e mar ilyet, hasonlot es szerintetek mi okozhatja, orvosi szakertelemtol fuggetlenul.

De azert koszi neked is a valaszt!

2022. ápr. 25. 13:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Hétvéig várjál, a tesztel.
2022. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, köszönöm!
2022. ápr. 25. 14:19
 9/10 anonim ***** válasza:
A beágyazodási vérzés nagyon ritka, szerintem inkább valami más oka van. A nögyogyászomnak mondtam, hogy esetleg beágyazódási vérzésem lehetett-e, úgy nézett rám, mint egy hülyére, szerinte biztosan nem az volt, ahogy elnéztem a fejét, akkor hallott erről először. Aztán itt gyk-n megkérdeztem, páran írták, hogy volt nekik, de az ismerőseim között senkinek nem volt.
2022. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen amugy, en is egyre kevesbe latok valahogy erre eselyt jobban utana jarva.

Nagyon koszonom valaszod.

Ha barki tapasztalt mar ilyen jellegu mellfeszulest es szexualis fajdalmat az kerem irjon.

2022. ápr. 25. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!