Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+2 hetes terhes vagyok és...

4+2 hetes terhes vagyok és aggaszt, hogy semmi tünetem nincs. Nektek mikor kezdődött a mellfeszülés, hányinger, fáradtság?

Figyelt kérdés
Sajnos volt egy terhességem ami ugyanígy kezdődött és sajnos missed ab lett a vége, ezért aggódom most is.
2022. márc. 7. 07:18
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Minden kismamablogon meg fórumon azt olvasom, hogy az első jel a mellek feszülése. Az enyém ugyanolyan puha és kicsi mint eddig, semmit nem érzek :(
2022. márc. 7. 07:25
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmikor, nem voltak terhes tüneteim egyaltalán. A végén égett a gyomrom.
2022. márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

A 4+2 azt jelenti, hogy kb. 2 napja fedezhetted fel a terhességed, épp csak végbement a beágyazódás, és megindult annyi hcg termelése, amit a teszt már kimutat. Viszont ahhoz még hangyafingnyi megingás csak a hormonrendszerednek, hogy rosszulléteket vagy "tüneteket" okozzon.

Akinek egyáltalán vannak(!) terhestünetei, azoknak általában az 5.-6. héttől vannak. De egy csomó nőnek nincsenek. Csak ugye a filmekben a nő mindig cefetül van meg hány, mire rádöbben, hogy terhes - így az átlag kis fejecskében ez ragadt meg... Holott a nők jelentős része csak annyit tapasztal, hogy nem jött meg a menstruációja.

Ne rettegj, ne idegeskedj. Igen, lehet, hogy megint missed ab lesz. De az is lehet, hogy kb. 36 hét múlva egy egészséges csecsemőt tartasz majd a karodban. Ezt senki sem tudja neked megmondani. Az idegeskedés pedig ne segít rajta(d) fikarcnyit sem.

A legjobbakat kívánom.

2022. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

"Minden kismamablogon meg fórumon azt olvasom, hogy az első jel a mellek feszülése. Az enyém ugyanolyan puha és kicsi mint eddig, semmit nem érzek :("


Aranyoskám, a mellfeszülés nem azt jelenti, hogy a puha 75A-ból másnapra kőkemény 95D lesz, hanem hogy fáj a cicid, feszítő érzésed van, és kellemetlen, ha bármi hozzáér. Már ha az a típus vagy, akinél egyáltalán lesz ilyen érzés.

Jótanács: a kismamablogokat meg fórumokat felejtsd el.

2022. márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

3-as szépen leirta, nekem a három terhességem alatt egyszer sem volt mellfeszülés 🤷‍♀️

Hányinger később, kb 6-7 hetesen kezdődött, és mindháromszor változó volt meddig tart. Harmadiknál pl csak egy hét volt össz-vissz...

2022. márc. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne sem jelentene semmit.

Nekem 3 terhességem volt.

Az elsőnél nem volt semmi, tökéletes 9 hónap volt

A masodiknál a nemvart napjától hanyás, émelygés, erőtlenség, volt minden is. Na csak baba nem, mert üres maradt a petezsák, műtet lett.

3.terhessegnel pedig a 6.hét fele jött elő először, talán pár napra, meg a 10.het körül. Na az problémás terhesseg volt, több okbol is.

2022. márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Timoja válasza:
61%
Mellfeszülés szinte azonnal, reggeli émelygés (nekem ált. du 4-ig ki is tartott) a 6. héten kezdödött, és kb 12-re múlt el teljesen, de az étvágyam csak fokozatosan jött vissza
2022. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
Hány kérdést fogsz még kiírni a témában?
2022. márc. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%

Nem a terhes tüneteken fog múlni hogy sikeres terhesség lesz e vagy sem.

Szerintem ezen ne idegeskedj mert àrtassz vele magatoknak.

Majd mikor mégy az uh-ra akkor kiderül hogy jól fejlődik e terhességed.Nem hinném hogy kétszer egymàs utàn missed ab a vége de persze ez egyéni.

Próbàlj ne gondolni rà.

Progeszteron pótlás segíthet ha az a gond de àrtani viszont tuti nem àrt.Hàtha attól az uh-ig nyugodtabb leszel.

Sok sikert!

2022. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen tünetem nem volt
2022. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!