Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív teszt mellett mekkora...

Negatív teszt mellett mekkora esély van a terhességre?

Figyelt kérdés
2 hete késik a menstruációm. Múlthét óta fel vagyok puffadva és később a melleim is nagyon érzékenyek lettek,gondoltam meg fog jönni,csak késik kicsit,de azóta sincs semmi. Ma reggel csináltam egy tesztet,negatív,de a tüneteket azóta is érzem. Nem vagyunk még rajta a férjemmel a babaprojekten,nem vágyódás miatt érzem a tüneteket. Tapasztalatokra lennék kíváncsi,negatív teszt/tesztek mellett volt,aki mêgis terhes volt?

#menstruáció #terhesség #negatív teszt #Puffadás és mellfeszülés
2022. júl. 8. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia én épp így voltam egy éve kb..

Nem terveztünk babát de nem jött meg 12 napig. Csináltam egy digitális tesztet negatív volt és rá 1-1 Napra megjött.

Sokminden állhat a ciklus zavar mögött, mi akkor vettünk házat és valószínű kicsit stresszesebb voltam a kelleténél.

Neked esetleg nincs valami stressz forrás amire visszavezethető ?

Szokott ilyen késés előfordulni ?

Lehet, hogy az időjárás kavar be vagy esetleg kimerült/fáradt vagy, vagy az ovuláció csúszott meg kicsit. (Nekem ilyenkor szokott pár nap késés lenni)

De ha nem szokott ilyen előfordulni mindenképp keress fel egy orvost, mert nem akarlak megijeszteni de lehet akár valamilyen betegség is.

2022. júl. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindig pontos volt a menstruációm,amióta abba hagytam a fogamzátgátlót (tavaly szeptember) azóta voltak pár napos csúszások,de ekkora még soha. Mi is pont házvásárlás előtt állunk én is gondoltam,hogy lehetett rajtam mostanában a stressz,de a tüneteker nem tudom hova tenni. Vagy ilyen sokat késne most és azért érzem ezeket,nem tudom.
2022. júl. 8. 07:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen így csak találgatás lehetséges,

kérj időpontot és menj orvoshoz,

ha megjön hanem

Ne kockáztasd meg hogy valami betegség okozza, annyit nem ér.

Egy kivizsgálás sosem árt.:)

2022. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,így vagyok vele és már próbálok is találni ehhez egy dokit,csak gondoltam azért kiírom a kérdést,hátha olvasok itt is valami okosat. :) Köszönöm szépen!
2022. júl. 8. 08:19
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem valószínű, hogy terhes vagy, de orvoshoz elkellene menned
2022. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!