Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik ha véletlenül a 2...

Mi történik ha véletlenül a 2 éves tanulmányi szerződés alatt esek teherbe?

Figyelt kérdés

Egészségügyi intézmény, elvileg 2 éves tanulmányi szerződést kötnénk. Eddig se estem teherbe, nem látok sok esélyt rá de ha mégis...

A tanulmányi szerződés a határozott idejű szerződéssel azonos? Vagy van amiben mégsem? Köszi a választ.


2023. márc. 3. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
El kell olvasni konkrétan mi van a szerződésben, így látatlanban nem fog senki tudni valaszolni
2023. márc. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 NTBS ***** válasza:
40%
Vigyázz, hogy ez ne történjen meg.
2023. márc. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Úgy méltányos, ha felfüggesztik, de nyilván a szerződésben szerepel valamilyen formában.


De hogy lehet véletlenül teherbe esni? :D Utazol a buszon, befékez, és pont rád esik egy meztelen férfi és beléd élvez? :D

2023. márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még nem látom a szerződést, azért kérdezem. Pár napon belül fogom látni.
2023. márc. 3. 07:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Olyanok írjanak lehetőleg akiknek volt már tanulmányi szerződésük.
2023. márc. 3. 07:49
 6/12 anonim ***** válasza:
2023. márc. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2023. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi. elvileg úgy lesz nekem hogy 1 évig nem kell sulizni, hanem csak jövőre. mindenképpen váltanom kell munkahelyet. már úgy vagyok vele hogy lesz, ahogy lesz...
2023. márc. 3. 10:49
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Véletlenül?

Google?

Sokra nem mész azzal, hogy másnak milyen szerződése volt, azt olvasd el, amit te kapsz. Ha nem világos, keress egy ügyvédet 10-20k gondolom belefér a költségvetésbe, ha gyerekvállalás van a terítéken

2023. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én szerződésemben az volt, hogy akkor kell visszafizetnem a képzés díját és a munkáltató ezzel kapcsolatos költségeit, ha megszűnik a munkaviszonyom a céggel. A táppénz, csed, gyed, gyes nem munkaviszony megszüntetés. Nekem olyan kitétel került bele, hogy a fizetés nélküli szabadság szünetelteti a tanulmányi szerződés időtartamát. Előbb lejárt, minthogy teherbe estem volna, így végül teljesen tárgytalan volt az erre vonatkozó rész.

Ha megkapod a szerződésedet, elolvasod és eldöntöd, hogy így aláírod-e.

2023. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!