Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 2 nappal??

Aktus után 2 nappal??

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy naptár szerint peteérés környékén voltunk együtt páromma.Rá 2 napra volt egy kis pecsételő vérzésem vagy mi :) . Lehet az beágyazódás? Jelentkezhet ez ilyen hamar ? (Mert előtte nem voltunk együtt)

Mondjuk sok idegeskedés miatt is lehet ez ?



2023. márc. 4. 15:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 10#


Mennybe ugyan nem megyek 😂 de köszönöm, - helyesen - menj.


2023 írunk és egy 20-30 éves felnőtt nő nincs képben a saját testével, annak működésével..miközben a jövőben lombikra készül, ami ráadásul nem sétagalopp.

Szerintem ez egyszerűen félelmetes.

2023. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért 10-es, mert egy nő, akinek eddig nem jött össze és lombikra fog hamarosan kerülni a sor, az nagyon jól tudja, hogy az alacsony progeszteron szint miatt van barnázás és tudja azt is, hogy mikor van a beágyazódás. A progeszteron az ami megtartja a terhességet, hogy ne válljon le a méhnyálkahártya. Aki egy kicsit is utána olvas ennek, annak tudnia kell ezt. És ehhez nem kell orvosi diploma. A kérdezőnek fingja sincs ezekről valószínűleg. Emiatt lett leoltva.
2023. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
52%

Lehet . De akkor is normálisan lehetne beszélni a másikkal . Nem így ahogy a kekeckedő emberkénk . Kössünk bele a másikba . Azért mert hű meg ha bele tudunk kötni valakibe mert egy paraszt ?

Amúgy szerintem annyit is lehetett volna írni hogy nem . Én is át estem dolgokon nekünk is messze a lombik vége és igen az ember nem úgy születik hogy mindent tud .. A kommunikáció, emberség,illem és minden más emberi tulajdonság elveszett. Sok mindennek nézek utána én is szerintem más is.

2023. márc. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Bocsánat hogy ilyen módon írtam le a véleményem!. Tudom lessz reakció a válaszomra de ez van . Legyen mibe belekötni ha ettől teljes a nap .😘 Remélem azért ezen az emberi dolgon elgondolkozik egy két ember ha olvassa. Kicsit magunkba kellene nézni elgondolkodni... Nem itt tartanánk!
2023. márc. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem meg IQ-hoz kellene kötni a gyerekvállalást.

Máris szebb lenne a világ..

2023. márc. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!