Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 3 nappal alhasi...

Ovuláció után 3 nappal alhasi fájdalom görcsölés olyan érzés mintha még jönne derék fájás has szúrkalas ,mi lehet az oka? Talán kis baba lesz!? (egyébként nagyon szeretnénk kis babát lassan egy éve várjuk)

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, hogy erre a kérdésre ovuláció után 3 nappal milyen választ vársz?! Vagy igen, vagy nem.. Kiderül, ha nem jön meg a menstruációd - vagy esetleg már előtte 1-2 nappal.
2023. márc. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Ez nagyon korai bármilyen jelnek, inkább fertőzésre utal.

Vagy most lesz ovud.

2023. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
En is ovuláció óta ezt érzem 10.re nem várom sajna negativ a mai tesztem.pedig annyira szúr a petefeszkem, fáj a derekam ,és eléggé puffadok is
2023. márc. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Persze, minimum ikrek...


Kérdező, könyörögve kérlek olvass utána legalább az alapvető biológiának. Már hogy a fittyfenébe lenne kisbaba 3 nappal ovuláció után?!?!??!!?!??!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????!????????????!!?

2023. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Én egyáltalán nem az kérdeztem hogy terhes vagyok e hanem mi okbol lehet ez jobb lenne ha ertelmezned a kérdést mielőtt válaszolsz...... 😊
2023. márc. 6. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező,lett belőle baba? Nekem is ugyanez van. Ovu utan vagyok 3-4 nappal. Utalt ez nálad bàrmire is?
2023. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sargatest ciszta lett, szerintem ilyesmi okozhatja, vagy a folyadék meg, ami az ovuval ürült ki.
2023. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!