Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után mikor estetek teherbe ?

Figyelt kérdés

Olyanoktól kérdezem akik az első perctől nem védekeztek és hosszabb ideig szedték a gyógyszert.


Köszi



2023. márc. 6. 18:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Próbálom még kicsit húzni, de szerintem hamarosan tesztelek.
2023. márc. 6. 21:10
 12/16 anonim válasza:
Nekem január 16 az utolsó ciklus első napja. Kb február első hetében foganhatott, leghamarabb nekem az érzékeny teszt március 3-án mutatta ki, itt már jó két hete késett. Előtte többször negatív volt. Szerintem egyértelmű,ha sokszor jársz mosdóba. Én is így vagyok már egy jó ideje. 😊
2023. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
46%
Elfelejtettem írni, hogy én 8 évig szedtem, és szeptemberben hagytam abba. 3 ciklusom volt azóta és a 4-re ugye már babás.😁
2023. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)


Én nekem jan 30-31 at utolsó menstruáció első napja és már második hete késik szintén.

Március 6án teszteltem és negatív lett, szóval nem tudom.

Még várok 1 hetet és talán tesztelek még 1et, hátha.

2023. márc. 8. 22:43
 15/16 anonim válasza:
Valami más tünet? Nekem mellfeszülés, "meg kell jöjjön" érzés gyakran és az, hogy folyton pisilnem kell :) Nincs hányingerem, se semmi más.
2023. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nekem semmi tünet csak a mellfeszülés és a pisilés.

Mondjuk az előző 2 terhességemnél sem éreztem többet :)

(Már van 2 gyerekem)

2023. márc. 9. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!