Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idővel a fogamzásgátló...

Mennyi idővel a fogamzásgátló abbahagyása után estetek teherbe?

Figyelt kérdés

Volt valaki úgy, hogy fogamzásgátlót szedett, majd abbahagyta a szedését és nem védekezett máshogy, viszont nem is próbálkozott görcsösen a babával? Mennyi idő után estetek teherbe? Illetve hány évesek voltatok?


(Tudom, hogy akár az első hónappan is össze, de akár több évig se, ami nem gyakori, csak kíváncsiságból kérdezem)



2016. okt. 25. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Másnap teherbe eshetsz. Nekem a második hónapban sikerült.
2016. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első hónapban még védekeztünk, utána már nem, és egyből sikerült is. 23 éves voltam.
2016. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is 1 hónapot még védekeztünk, hogy lásam a ciklus rendben van-e gyógyszer nélkül is, majd a következő hónapban sikerült is a fiunk. (31F és 28N évesek voltunk)
2016. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5 évig szedtem fogamzásgátlót, utána 6 hónapig óvszerrel védekeztünk, hogy kiürüljön, majd a 3. próbálkozós hónapban jött össze.
2016. okt. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 hónapot védekeztünk aztán 9. ciklusnapi együttlétből teherbe is estem. Nem görcsöltünk rá. 25 éves voltam.
2016. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kb 6 év után estem teherbe.
2016. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Novemberben abbahagytam a fogamzásgátlót és decemberben terhes lettem. Akkor voltam 25 éves.
2016. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Január 13an hagytam abba, áprilisban már nem jött meg. Azaz a 3ik ciklusban.
2016. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!