Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombiknál Mekkora hcg-nél van...

Lombiknál Mekkora hcg-nél van szívhang?

Figyelt kérdés
Beültetés után vagyok 3 héttel. Arra lennék kíváncsi Beültetés után hany héttel van szívhang és milyen hcg volt

2023. márc. 11. 06:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9: sajnálom 🥺 hcg az elméletileg még rendben. De még nem megyek következő uh-ra nézetem azért.



10: nekem túlműködik az immunrendszerem. De kezelve. Voltam immunológusnál. Asa+clexane+prednisolon kezelés.


Emelkedett nk.

2023. márc. 11. 09:32
 12/15 anonim ***** válasza:

9-es vagyok,hát kellett egy kis idő mire túl tettem magam rajta,bár úgysem felejtem el..de most már itt van a "még" pocaklakó arra várok hogy kibujjon 🤭☺️


Persze ha van lehetőséged és megnyugtat akkor nézesd a HCG-t,de minden rendben lesz🤞nem szabad előre izgulni!

2023. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Mikor születik? 🥰


Nagyon bízunk benne hogy rendbe lesz minden. Minden nap beszélek hozzá! Legyen erős és kitartó 🥰


Csak hát para is van.

2023. márc. 11. 09:53
 14/15 anonim ***** válasza:

11


Ne olvasgass ilyeneket


Ahány terhesség annyi változat.


Én a szerencsésebbek közé tartozom.. nem lombikoztam.


A hcg az én példám alapján sem nem mérvadó..

Ikreim lesznek és alig mutatta ki a teszt késéskor.

Míg az ismerősömnek 54 hcg mellett sem lett szívhang..



Annyira érzékeny és bonyolult dolog a fogantatas és a sejtfejlődés, hogy felesleges is boncolgatni mikor miért és hogy sikerül, nem sikerül.


Tudom, hogy nem segît ki, de a tapsztalat, higy nem éri meg idegeskedni.

Mégis:

Spontán fogantatás mellett sem tudtam még a 20. Héten sem nyugodtnak lenni, szóval tökéletesen értelek.


Drukkolok az eseménymentes vàrandóssághoz!

2023. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

9,12 vagyok. Köszönöm 🥰 jövőhétre vagyok kiírva úgyhogy akármikor is jöhet 😃


Jól teszed hogy beszélsz hozzá,bízz benne hogy erős lesz

👍🤞

Majd írd meg ide hogy mi volt UH-n

2023. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!