Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességre utaló jelek(mell...

A terhességre utaló jelek(mell fájdalom, duzzadás. kívánósság) mikor jelentkeznek?

Figyelt kérdés
teherbeesés első pár napján már igen?
2008. ápr. 13. 22:00
 1/8 anonim válasza:
A mellfeszülést már a kezdetektől érezheted. A többi szerintem változó. Nekem semmilyen más tünetem nem volt, soha nem voltam kívánós, vannak akik már szinte a terhesség kezdetén azok.
2008. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A terhesség kezdetén jelentkezik a mellfeszülés, hányinger, émelygés, szagok iránti érzékenység. A kívánósság már kicsit később.
2008. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam a 6. héten kezdődött a hányinger, meg a mellfeszülés és eltartott a 12. hétig. Azután már alábbhagyott szerencsére,mert a hányinger az reggeltől estig tartott sajna! Kívánós nem voltam sem az elején , sem most a vége felé. Ez mindenkinél változó! Boldog babavárást! Majdnem 40 hetes kismami

2008. ápr. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Illetve mérhetetlen álmosság.Nekem az a kimaradt mensi után 2-3 nappal már jelentkezett is.A mellfájdalom a kimaradt mensi környékén,de csak 1*éreztem akkor,meg azóta olyan 2-3*.A kívánósság meg egész életemre jellemző:)A szagokra olyan 8-9. héten lettem érzékeny,viszont azóta is kiszagolom a boltban a vegyszerrel kezelt zöldséget.(A 14. héten már megéreztem a kb. fél perce kitöltött 3 pálinkának is a szagát egy elég nagy szobában.)

A mellduzzadáshoz,fájdalomhoz visszatérve,van akinek nem is jelentkezik az elején.Nekem az öregek(nagyik)azt mondták,hogy a mérhetetlen álmosság (de tényleg,alszol 15-16 órát,és 1-2 óra múlva képes vagy visszafeküdni) az egyik legbiztosabb jele a babának,igaz vitamin hiány is okozhatja,csak attól nem késik a mensi.

2008. ápr. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem először görcsölgetés,de nem olyan intenziven mint amikor meg is jött,mellfeszülés,és álmosság nagyom.Aztán 7dik héttől kis undor a szagoktól,puffadás nagyon durván,de hányinger elkerült.Mindenki más.Ja és állandó pisilés már a kezdetektől.18 hetes kismama
2008. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem az első az volt, hogy a reggeli fogmosáskor öklendeznem kellett...bocs, hoy kicsit gusztustalan volt.
2008. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én a mellfeszülést az elejétől kezdve éreztem. De ezen kívül nincs más tünetem. Hányingerem nem volt, kívánós nem vagyok, és eddig még nem is vizesedem.

27 hetes kismami

2008. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezek már az első 3napon jelentkeznek,ha terhes vagyok? mert ne hiszem,de ezek a bajaim,persze lehet h csak bebeszélem magamnak. szóval első pár napban? ne azt mondjátok mi van 7hétz múlva,hanem az első héten belül van e valami.köszi
2008. ápr. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!