Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 7 hetes terhes vagyok,...

Elvileg 7 hetes terhes vagyok, a menszeszem 12 napot késik és két teszt is pozitív lett. Ez lenne a második babám. Eleinte voltak is terhességre utaló tünetek, mell fájdalom, szédülés, émelygés, mára viszont megszűntek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Mintha nem is lenne semmi.Szakrendelésre csak 21-ére van időpontom,magánorvosra sajna nincs pénzem.
2007. nov. 8. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem az első perctől nem volt semmi bajom. szó szerint semmi. 2x fájt a fejem és érzékenyek a melleim. ennyi. 1x-2x megfájdult a hasam, de az a méhnövekedés. Se hányinger, se émelygés. Mi a szerencsések közé tartozunk. Tegnap voltunk uh-on és láttuk a picinket mozogni. Szépen fejlődünk. Néha én is féltem hogy baj van, de a doki azt mondta,hogy nem kell megijedni. 10 hetes kismama
2007. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a szervezeted most nem olyan érzékeny a terhességi hormonokra,mint az első babánál.Ha elvetélsz azt megérzed hidd el!Erős görcsök meg erős vérzés.

Egyelőre azon vagyok felháborodva,h ennyi időt kell várni egy szakrendelésre.Több hetes előjegyzés!?Nah most szerensésnek érzem magam!(Nálunk nincs eéőjegyzés.)

Grat a babához!

2007. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy baj van,de tenyleg durva allapotok vannak magyarorszagon.en nem tudom mert olaszban elek,de mikor terhes lettem telefonaltam a dokinak es masnap mentem,itt elonye van a terheseknek,mert sok vizsgalatot el kell vegezni "hataridon" belul.remelem minden rendben veletek de ha valakinel baj van 3 hetet kell varnia es lehet hogy mar kifut az idobol is....remes.es itt nem kell fizetni a szulesert sem meg a vizsgalatokert sem,uh.ert sem...szoval tenyleg gaz .a terhesseg egy termeszetes allapot es segiteni kene a noknek nem penzt kerni ,ez az orszag szegyene.itt szules utan az elso nogyogyi vizsgalat is ingyenes sot a szuleszno min 1szer hazhoz jon megnezni hogy jol megy e a szoptatas es segit "megtanulni"helyesen furdetni tisztitani es etetni.a szules felkeszito tanfolyam baromi jo es ingyenes.sajnalok minden magyarorszago not aki nem all ugy anyagilag hogy olyan orvosa legyen mint nekunk itt ingyen.
2007. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Ha voltak terhességi tüneteid és most megszűntek én azt javaslom kered fel a kórházat mindenképpen. Ügyeletes orvos mindíg van akinek kötelessége megvizsgálni. Uh-gal megnézi, hogy minden rendben van e magzatkával. Én nem várnék az időpontig. Szorítok, hogy minden okés legyen.

2007. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 2 hetet kell várnod a vizsgálatig? Az nagyon sok idő! Nem tudom, hol laksz, de ha tényleg ennyit kell várnod a szakrendelésre, azt javaslom, mielőbb utazz el a legközelebbi városba,ahol minden nap van nőgyógyászati rendelés. Nem fognak elzavarni, sőt mint kismama vizitdijat sem kell fizetned!
2007. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vizitdíjat csak akkor nem kell fizetni, ha megvan a kiskönyv. Első alkalommal nekem is be keleltt fizetnem.

Szerintem is lehetsz terhes, nekem sincs semmi tünetem a mellfeszülésen, hasfájáson kívül. De ha megszűntek teljesen a tünetek, az nem jó valóban. Én is későn kaptam időt és már nagyon nyugtalan voltam, értem mit érezel. Én ki szoktam ilynkor játszani az ügyeletet, hogy "görcsölök" pl, kis hazugság, de kegyes. Akkor tuti megnéznek. Próbáld meg.

Sok sikert

2007. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt meg a kiskönyvem és nem kértek vízitdíjjat, vérvételre mentem... (csak egy beutalóm volt).

Szerintem neki már van papírja arról, hogy babát vár.

A kórházban pedig tényleg kötelesek megnézni...

2007. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!