Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja voltunk együtt páromma...

3 napja voltunk együtt párommal, ma megjött, mielőtt megjött meg most is, sokszor hányingerem van és szédülök, lehet még baba belőle?

Figyelt kérdés

2023. márc. 13. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
#10: Miért csinálsz hülyét magadból?
2023. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%

Te csinálsz magadból hülyét.

Tudod mi az a menstruáció?

Ovulációt követően a petesejt helyén kialakul a sárgatest, ami progeszteront termel. Mivel a sárgatest csak kb 14 napig képes a hormontermelésre, utána elsorvad, ha nem történik megtermékenyítés, akkor a progeszteronszint lecsökken, ami miatt a nyálkahártya leválik. Ha megtörténik a megtermékenyítés, akkor meg a termelődő HCG fenntartja a sàrgatest működést és a progeszterontermelést, így nem jelentkezik menstruáció.


Ha a kérdező 3 nappal menzesz előtt szexelt, és meg is jött a vérzése, akkor baromira biztos, hogy előtte kb 10 nappal ovulált, a petesejt meg kemény 1 napig életképes. Szóval baromira nem tud teherbe esni így.


Terhesség alatt jelentkezhet vérzés, de az nem menstruàció ès sosem normális….

2023. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

Ezt nagyon jól tudod, csak tudod... van a középiskolai biológia, meg a "gólya hozza" könyvecske.

Ezek a szokásos, köznapi dolgokat mutatják be.

Ha ezt elolvasod, akkor megtudod, hogy ha egy emberen fent szép gömbölyű ciciket találsz, akkor lent egy formás nuni fog várni.

De azt ugye te is tudod, hogy ez azért nincs mindig így?

Amit én írtam, az egy létező jelenség.

Mint írtam is, nem túl gyakori.

De azért már hallottam pl. olyan nőről, aki csak vérzés idején tudott teherbe esni, és itt a fórumon is van olyan, aki így született, illetve így szült.

2023. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%

Jah, persze. Érdekes, hogy ezek az emberek csak és kizárólag a fórumokon leledzenek név nélkül, a való életben meg a 7 éves nőgyógyászati tapasztalatom során sose láttam :D

Ovuláció nélkül NEM lehet teherbe esni. Vérzés előtt (ha valóban megjön, és nem csak számolás alapján akkor kellene megjönnie) 3 nappal NINCS ovuláció.

2023. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!