Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késés, negatív teszt?

Késés, negatív teszt?

Figyelt kérdés
Febr. 27-én voltunk együtt párommal utoljára(külföldön dolgozik), 2-3 nappal peteérés előtt. 24 napos ciklusok mellett, tegnap óta késik a mensim. A tesztnek már mindenképp pozitívnak kellene lennie jól gondolom?
2023. márc. 18. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már bőven pozitívnak kellene lennie, ha terhes lennél.
2023. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat sajnos hogy késhet más okból is. Stressz miatt is főleg.
2023. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 10 napot késett februárban 🫣 két tesztet is csináltam, mindkettő negatív lett. Úgyhogy vártam türelmesen, még még nem jött. Gondolom később volt ovulációm 🤔
2023. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
3 as ez így van :( sajnos ha kesobb van ovulácio mint nekem a 21 napon igy kesobb lesz menstruació is " nem várom "
2023. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én"sem várom " .Ebben a hónapban fogalmam nincs mikor lesz ovulációm,vagy volt e már. Nézhetem a tüneteket, mehetek en a telefonos aplikació után, de nem vagyunk robotok. Majd hónap végén kiderül 🤞🏼🤞🏼🍀
2023. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5 ös

Szerintem használj ovulációs tesztet.Tudsz netről rendelni olcsón, én is követem naptárban 2 applikációm is van de sosem akkor ovulálok mikor az app irja.Tesztelek így megyek biztosra..mert multhonapban a 14 napon ovuláltam most a 21.ciklusnapon

2023. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rendeltem ,a fiókban van🙃🙈 Már késő lenne tesztelgetni? Az App szerint március 31 -én kezdődik a menstruációm 🤷🏽‍♀️
2023. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nemtudom benne van a pakliban én ovuláció után 10-11 napon menstruáltam az elmult honapban most marciusra is úgy irja.simán elképzelhető minden..marcius 31 ket het mulva lesz. tesztelj szerintem.irj majd :)
2023. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
elkepzelheto hogy most korul ovulálsz ha 2 het mulva lesz a mensid siman bennevan. 8 as vagyok
2023. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát lányok nemtudom. Ma sem jött meg. Az első gyerkőcnél mikor kiderült a terhességem 6 hetes voltam már, így a csík majd leugrott a tesztablakról. Utána sajnos volt egy vetélésem, de az is erőteljesen látszódott 4. héten a teszten. Most semmi csak száradási csíkok, pedig nem 1 fajtát néztem. Igazából várok pár napot, ha addig sem jön meg akkor nőgyógyász.
2023. márc. 18. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!