Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindent szeretnék tudni az...

Mindent szeretnék tudni az abortuszrol, ugyanis nem sokára megyek, és természetesen altatással szeretném! Hogyan történik?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem nem abortuszom volt, hanem vetélés után befejezték a terhességet, de állítólag nem sok különbség van a műtétben.

Engem elaltattak, kb 15perc volt az egész és az ágyban ébredtem a kórteremben. Betétet vigyél magaddal, mert vérezni fogsz és amit a kórházban adnak, hát hogy is mondjam elég gázos...

És engem a műtét után két órával hazaengedett az orvosom.

Szerintem nagyjából ez fog veled is történni, ne félj nem fogsz érezni semmit, utána a hasam nekem pár napig fájt és nagyjából egy hétig rózsaszínesen véreztem, aztán a műtét után 4 héttel rendesen megjött.

Remélem tudtam kicsit segíteni, bocs hogy hosszú lettem.

2008. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Hát ha még nem szültél, reggel megkapod a lamináriát, amivel a méhszájadat tágítják - így kisebb az esély hogy maradandó károsodást szenvedj (meddőség). Ezután csak pihensz és a kínok kínját állod ki, olyan fájdalmaid lesznek! Lamináriától függően vagy aznap vagy másnap megműtenek. Mivel altatásban végzik, előtte úgy 6 órával már nem ehetsz nem ihatsz semmit. A műtét után pár órát benn tartanak, ha problémamentes vagy (nincsenek görcseid, nincs lázad és nem vérzel iszonyatosan) hazaengednek. Röviden ennyi.

Nem akarok ítélkezni fölötted, de biztos, hogy ezt akarod?

Ja, az altatást nem te döntöd el, hanem a doki. Olvastam itt már rémtörténeteket az altatás nélküli műtétről...

2008. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Az abortusz úgy történik, hogy téged elaltatnak, hogy te ne érezzél semmit, a baba meg szabadon menekülhet, de sajnos úgyse tud. Utána darabokban kiszaggatják belőled, a te hülye felelőtlenséged miatt. Na, így történik. Még valami? És utána remélhetőleg örökre meddő maradsz, hogy még egyszer ne tehessél ilyet egy kisbabával.
2008. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
te idiota k... , ha mar ba... szol akkor vedekezzel is te nyomorult ri... anc!!!!!!!!!
2008. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

A baratnom volt abortuszon, semmi gaz nem volt azt meselte. Elotte valo este bekellett mennie a korhazba, masnap elaltattak, kb. 10 percig tartott. Fekudnie kellett utana kicsit meg.

Enni, inni vigyel magaddal valamit, szendvicset, vagy kekszet, gyumolcslevet. Valaki menjen el erted majd a korhazba, hogy nehogy elessel, elszeduljel, mert ha jol leszel, akkor hazaengednek hamarosan a mutet utan.

Vagy fogadjal majd taxit, ha nem lesz senki, aki veled lesz hazamenetelnel.

Ne aggodjal, nem lesz semmi gaz, fontos, hogy ne feljel!

2008. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Te kis f_sszopás ha nemtudod hogyan estem teherbe addig ne itélkezz aztán meg a szádbol is visszavehetsz mert kitaposom azt a paraszt g_ci beledet! a többinek köszi a választ
2008. dec. 28. 17:30
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Ne huzd fel magadat, nem szabad!

Ez a te eleted, es tudod, barki mondhat neked barmit, hagyd meg a babat blablabla... Csak egy gyerek penzbe, idobe, energiaba es millio mas dologba kerul! A semmibol nem no am fel egyetlen gyerek se! Ne foglalkozz senkivel, es ne is mondd senkinek, semmi koze senkinek a te eletedhez. Nezd, ha barmi problema van, kire szamithatsz csak? Magadra, es a legkozelebbi csaladtagokra (hogyha vannak egyaltalan, es jo a viszonyod veluk). Konnyu am mondani mindent, de a problemaddal egyedul maradsz mindig. Neked kell megoldani. Eppen ezert, megse halljad amit irnak, mondanak egyes emberek neked.

Irass fel fogamzasgatlot, es szedjed azt, igy maskor nem lesz ilyen problemad. De ne feledd, hogy millio es meg annal tobb no esik teherbe mindenhol a vilagon, es nem tartjak meg a babat, mivel az nagyobb felelotlenseg lenne a szamukrol, igy gondoljak, es helyesen is gondoljak szerintem.

Ne huzd fel magadat, akik az "okos" valaszokat irjak neked, lehet hogy 3-4-5 gyereket nevelnek szegenysegben, nelkulozesben! Ez jobb? Szerintuk igen, hiszen olyan "okosok".

2008. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

szia! nekem tavaly volt! reggel bementem,átöltöztem,és vártam az ágyba a soromra! utána bevittek,és felhelyezték a tágítót,ami sajnos nem volt egy kellemes érzés,de állítólag nekem azért fájt annyira,mert nem lazultam el! kb. 3 órát kellett várnom,és ez idő alatt enyhe menstruációs görcshöz hasonló fájdalmam volt,de persze egyáltalán nem volt kibírhatatlan! és ezután megint betoltak,és elaltattak! semmit nem éreztem,csak már az ágyba keltem fel. majd este hazajöttem!!!

ne foglalkozz azzal az idiótával,mert fogalma sincs,hogy mi okod van rá!!! nekem sem azért volt,mert nem kellett a baba,hanem mert beteg volt,és ezt időbe észrevették! és nyugi nem leszel meddő,én jelenleg 30 hetes terhes vagyok! sok sikert,és jó egészséget!

szia!!!

2008. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok! majd a doki is fogja mondani,de előtte való este 7 órától semmit nem ehetsz,és nem ihatsz!!!
2008. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2008. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!