Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az abortuszról szeretnék...

Az abortuszról szeretnék érdeklődni? Akinek volt már, mennyi idő? Bent kell maradni kórházba? Meddig? érezte? Fájt?

Figyelt kérdés

mindenre kíváncsi lennék, 5 hetes terhes vagyok, egy kisbabával itthon. sajnos nem tudjuk megtartani :(

valamint cisztával műtét is érdekelne, mert tojás nagyságú van az is, és valószínű utánna azzal is műtenek...


2011. jan. 24. 12:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy ne tudnátok felnevelni, ez már egy megfogant élet, ne tégy ilyet!!! Életed végéig kísérteni fog. Menj csak el most egy uh-.ra, meg fogsz lepődni.
2011. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Miért kell más életébe beleugatni???Nem ez volt a kérdés..már eldöntötték,nem akarják és kész ennyi..ha ők úgy érzik egy picinek tudnak mindent megadni,akkor neki ez a helyes döntés.Én abortuszról annyit tudok,hogy talán egy nap,van akinek nem is kell bentmaradnia
2011. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

kedves második köszönöm!

kedves első ma voltam, ma derült ki csak petezsák van, van még kb2-3 hét a szív működésik, ezrét amint lehet már jövő hét elején lehet elvetetem.

2011. jan. 24. 13:27
 4/28 anonim ***** válasza:

Sz-SZ-B megyében ambulánsan csinálják. Reggel hétre bemégy.Felveszik az adatokat, megmutatják az ágyadat. Majd bevisznek -ha kértél-méhszáj tágításra (laminária- gyógyszeres pálcika).Várnod kell pár órát, hogy hasson majd köv. a műtét. Ez kb. fél óra. Du.3-4 óra magasságában hazaengednek , ha nincs semmi probléma.

Kitartást és ne foglalkozz senkivel, ez a te életed. A te gondolataidat, érzéseidet úgy sem tudja, érzi senki.

2011. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!! így is elég vacak érzés, nemhogy még piszkálnak is, és majd még most jön a védőnő, úgyis ő is meg akarja tartatni....
2011. jan. 24. 13:51
 6/28 anonim ***** válasza:
A CSVSZ az halál!! Ha nem vagy még kész egészen ez biztos taccsra vág! Nem gondolkodtál még eleget, hogy jól döntesz-e. Ne aggódj majd ott megkapod!
2011. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
bocs d ezt nem értem...?????
2011. jan. 24. 13:55
 8/28 A kérdező kommentje:
Ja! csvsz családsegítő.... hát gondolom...de ha nem akkor nem :( és minél hamarabb annál jobb mindenkinek!
2011. jan. 24. 13:56
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy????? Te nem vagy normális...más azért küzd, hogy babokája legyen te meg szó szerint megölöd
2011. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

24 vagyok, és nemrég szültem

és normális vagyok!

2011. jan. 24. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!