Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Betegség miatt engedjük el...

Betegség miatt engedjük el ezt a hónapot, vagy ígyis van esély?

Figyelt kérdés

Elkaptam az influenzát, fáj a bőröm, fejem, köhögök, és lázas vagyok. Igyekszem csillapítani, hogy minél hamarabb jól legyek, de tudjátok milyen ez.

Tegnapelőtt még semmi bajom sem volt akkor voltunk együtt, viszont tegnap meg ma pozitív az lh tesztem 🥺 ma nagyon jó lenne,de erőm is fogytán van, meg nem tudom esetleg árthatunk e vele, ha sikerülne a hónap.

Ti mit tennétek?



(nem covid, csináltam tesztet)


2023. márc. 22. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem árthat, de ha ilyen sz@rul vagy, csak ezért ne szexeljetek, ennyire azért már csak nem sürgős.
2023. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Én nem próbálkoznék lázasan. Ha vetélés lesz a vége, akkor fél évet fogtok veszteni, nem egy hónapot.
2023. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bennem fel sem merülne, hogy csak ezért ne próbálkozzunk :) Más kérdés, hogy lázasan kinek mennyire van kedve szexelni.
2023. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell érezned. Nekem ilyen betegen kb túlélni volna kedvem, nem szexelni. De te tudod. A betegség nem kizáró ok.
2023. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
2-es vagyok: nézz utána, a láz teratogén hatású.
2023. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5. De jóember, milyen MAGZATKÁROSÍTÓ hatásról beszélsz? Hol van itt még magzat? Még csak a d_ugásnál tartunk, ember... És azt hol szedted, hogy vetélés után fél évet kell várni? Már sehol nem ajánlanak ekkora marhaságot.

Játszod itt az okost, csak...

2023. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!