Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes lehetek? Bővebbe...

Vajon terhes lehetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nos. Először is annyit szeretnék hogy kérlek csak olyanok írjanak akik tényleg tudnak segíteni. Tudom hogy felelőtlenek vagyunk de most fontos lenne egy kis segítség hátha már valaki tapasztalta.


A tegnapi nap folyamán együtt fürödtem a párommal és volt egy kis aktus. És nem vagyunk benne biztosak hogy időbe vette e ki. Kimostam ott viszont olyan volt a "folyás" mint az ondó. Szerintetek az egyáltalán az lehetett? A menstruációmnak 1 hét múlva kellene megjönnie. Volt már valakinek ilyen vagy hasonló?


Köszönöm előre is a segítséget!



2023. márc. 22. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"csak olyanok írjanak akik tényleg tudnak segíteni."

Senki akkor. Nem volt ott senki, nem ismeri a valós körülményeket, a termékenységi állapototokat, semmit. De lehet még ti sem.

Ezért van az az egyszerű mondás, hogy aki nem akar gyereket az védekezik, és aki nem védekezik az ne csodálkozzon ha esetleg teherbe esik (ami még fogamzásgátlók mellett is lehetséges).


A "kis aktus" védekezés nélkül pont elég ahhoz, hogy abból lehet gyerek, az elvi esély megvan rá. Majd tesztelj, és legközelebb gondolkodj. Persze csak ha nem probléma az abortusz, kikaparni a kis betolakodót.

2023. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Volt már valakinek ilyen vagy hasonló?"

Nem. Ti vagytok az elsők a világtörténelemben akik kádban szexeltek.

2023. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a folyás sokféle lehet, főleg szex után. Ezt senki nem fogja tudni itt megírni... a ciklusaid mennyire rendszeresek/egyformák? Mert valószínűleg már kimentél a termékeny napokból.

Nekem ilyen nem volt még, annyit tudok mondani hogy peteérést nézve szándékosan sem tudtam rögtön teherbe esni... persze van akinek egyből megy, de azért szerintem nem olyan könnyű ez.

2023. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"Kimostam". Még mindig itt tartunk....
2023. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből csak annyi biztos, hogy "kimosni" nem lehet. Minden más csak találgatás. 1 hét múlva kiderül.

Ha normál ciklusaid vannak, akkor nagyobb az esélye, hogy nem leszel terhes, mint, hogy igen, de nem nulla!

2023. márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy időben kiveszi.. Előváladéktól is estek már teherbe. Vegyél esemény utáni tablettát gyorsan.
2023. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!