Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás folyás mitől lehet?...

Barnás folyás mitől lehet? Még mindig nem akar elmúlni!?

Figyelt kérdés

Múlthét szombaton meg jött a menstruációm 2 napig tartott a vérzésem, azóta hol barna hol rozsaszínes a folyásom Szerda óta viszont csak barna folyásom van de nagyon sok. Máskor is volt barna a folyásom menstruáció végén de ennyire össze vissza nem jelentkezett még és ma reggel is tart.


Kezdek félni, hogy össze szedtem valamit, vagy valami bajom lehet természetesen megyek majd Nőgyógyászhoz ha elmúl addig viszont eléggé zavaró ez a dolog.



2023. márc. 24. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen amikor hormonzavarom volt és nem volt kezelve, de okozhatja fertőzés is. Mi nem tudjuk nálad mi okozza.
2023. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A prolaktin hormonnal volt gond kb 4 hónappal ezelött rendbe jött, mert magas volt az érték.


Viszont amig szedtem a bromocripritin gyógyszert addig normális volt a menstruációm, sőt még utána is most viszont ez jeletnkezett.. 🙁

2023. márc. 24. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy most megint nem jó a prolaktinod? Progeszteron okoz még sűrűn ilyet, azzal minden oke?
2023. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

A progeszteronnal nem volt eddig gond de én is gondoltam erre, hogy lehet más hormonnal is gond lehet.

2023. márc. 24. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!