Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Semmi tünet nélkül lehetséges...

Semmi tünet nélkül lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az első terhessegem spontán vetelesel végződött 2honapja. Az orvos azt javasolta nyugodtan probalkozhatunk újra. Egy menszeszt megvartunk. És ebbe a honapba próbálkoztunk.

2 nap van a nem vartig.

Viszont el vagyok keseredve, mert mikor az elsővel sikerült már előtte voltak tüneteim mielőtt teszteltem.

És a legelső az volt hogy mikor fel ébredtem teljesen melegnek éreztem a testem. Azthittem lázas vagyok ,de minden ébredés után így volt. Fajtak a melleim, a mellbimbóm.

És most még premenstruacios tüneteim sincsenek. Nem érzem azt sem hogy még akarna jönni. Van ilyen hogy valaki mégis terhes a nélkül hogy nem megy fentebb a hőmérsékletele?



2023. márc. 25. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Nekem ami furcsa lett, hogy erős gorcseim voltak 9-12 dpo között. Ennyire erősek szinte soha nem voltak még ennyivel mensi előtt

8-13 dpo között pedig végig maszatoltam. Na ilyen nem volt soha, hogy én maszatoltam volna. Valamint 12 dpo enyhe hányingerem is volt.

De nekem itt ezen a napon már pozi volt a teszt. Ha van tünet, pozi tesztnek is kell lennie (gondolok itt a hanyingerre pl) mert a tüneteket a hcg okozza

2023. márc. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Éppen ezt mondom hogy most semmilyen tüneteim nincs .
2023. márc. 25. 06:56
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Semmilyen tünetem nem volt, most 2 hónapos, a kiságyban alszik. :)
2023. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Elöször is az, hogy próbálkozhattok, nem azt jelenti, hogy az elsö nekifutásra terhes leszel. A legtöbb esetben több hónap, szóval most semmi okod sincs elkeseredni.

Másrészt rengeteg terhesnek semmi tünete sincs, söt egy azon nönek sem egyformán zajlanak a terhességei.

Emellett a menzesz ideje elött is lehetnek tüneteid, csak akkor, ha a középidö elött jóval lettél terhes.


De teljesen fölösleges ennyire stresszelni magad, igen valószínütlen még egy új terhesség, ennyire nem szabad rágörcsölni.

2023. márc. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Nekem egesz terhesseg alatt nem volt klasszik terhessegi tunetem. Annyi amennyi aegvaltozott tartas a sulytobblet miatt volt.


Egeszen pontosan 2x volt verzesem (szokatlanul keves verzes) is a mensi idejen 11 hetesen mentem orvoshozz ezzel a panasszal mikor kozolte h amugy terhes vagyok.


Se rosszullet se erzekenyseg se mas nem volt. Most 21 eves a produktum 😁

2023. márc. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Hihetetlenül sokszor le lett írva, hogy nem KELL tünetnek lennie, csak lehet!


Nekem sem volt semmi egyiknél sem

2023. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt semmi, mégcsak hányingerem se.
2023. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik terhesség alatt sem volt tipikus terhességi tünetem (eddig). Volt pár enyhe dolog, de azt simán lehetett volna másra is fogni. A testvéremnél viszont egy tünetszegény terhesség után jött egy olyan, ahol aztán kijutott neki a jóból.
2023. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!