Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszáj elhelyezkedése alapján...

Méhszáj elhelyezkedése alapján meg lehet mondani, hogy terhes e valaki vagy sem? ( nyitottság, elhelyezkedése, keménysége)

Figyelt kérdés
2023. márc. 26. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Neeeem
2023. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Ha nőgyógyász vagy, igen. Magadnak nem valószínű. Nekem a nőgyógyász először azt vizsgálta és mondta,hogy ez alapján terhesség. Fent helyezkedett el, kemény volt és zárt. De ha gyanú áll fent, inkább tesztelj,mint összeszedj valami fertőzést.
2023. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kemény, zárt és fent van, az csak azt jelenti, hogy nem fog megjönni rövid időn belül (vagy ciklus közepén ovulációkor jön le, puhul meg, nyílik ki). Én anno próbáltam figyelgetni ezt, mindig aznap kezdett megpuhulni, lejönni, amikor megjött. De ez teljesen bizonytalan eredmény, és a nemvárt napján már tesztelni is lehet.
2023. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!