Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron (cyclogest)ha...

Progeszteron (cyclogest)ha terhes vagyok és abba hagyom meg jön attól,vagy nem jön meg hiába abba hagytam.?

Figyelt kérdés
2023. márc. 27. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen vagy nem.


Ne hagyd abba ameddig az orvos azt nem mondja.

2023. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj mielőtt abba hagyod, ha progi hiányod van, akkor megjön a mensi terhesség esetén is, ha nincs és elég a progi a terhesség megtartásához nem jön meg
2023. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már 1 hete abba hagytam mivel negativ volt a tesztem és ultrahangon is 11mm volt az nyh de azóta se jött meg
2023. márc. 27. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Ovud mikor volt?
2023. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem követtem
2023. márc. 27. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkot tesztelj megint, lehet jól elcsúszott az ovud, ha egyáltalán volt.

Akkor mikortól szettél progit, mert az ovu után kell.

2023. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
El csesztem nem tudom mikor volt ovum 1 hétig szedtem és egy hete hagytam abba
2023. márc. 27. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ovu előtt elkezdted akár az ovu is ellett nyomva, vagy kicsúszott.
2023. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

🤦‍♀️ Ezért nem szabadna csak úgy Uh követés nélkül boldog-boldogtalannak progeszteront írni.


Eleve a Cyclogest nagyon durva adag progeszteron, lombikhoz szokták felírni nem csak úgy nyomogatni fel...


Másrészt ha már felírják akkor előtte kellene követni ultrahanggal a tüszőérést, kellene adni tüszőrepesztőt hogy tuti meg is repedjen ne csak ciszta legyen és utána használni a progeszteront.


Vagy a minimum az lenne hogy elmondja a páciensnek, hogy legalább egy sz.ros ovulációs teszttel kövesse mára ciklusát ha ilyen erős hormonkészítményt szeretne használni, és ha egyszer elkezd akkor 10 napig ne hagyja abba...


Egy nagy kókler az az orvos aki így a kezedbe adta ennek a receptjét...

(feltételezem receptre kaptad és nem facebookon vetted...)

2023. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen én kaptam receptre
2023. márc. 27. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!