Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » NemVártElőtt 6nappalHalvány...

Susyka01 kérdése:

NemVártElőtt 6nappalHalvány +. A nemVártonPecsételő,mensis görcsök,jobbanLátható +,majdKisebbVérömleny2x,+pecsételő,de pozitív teszt (vérömlenyMiattCsináltam)ValakinekVoltEsetleg pecsételőVérzés+Vérömleny+pozitív teszt és baba megmaradt?

Figyelt kérdés

2023. márc. 27. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Idén lesz 15 éves.
2023. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Susyka kérlek tanulj meg magyarul írni!
2023. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Fuhh, elfáradtam amíg elolvastam. Ez valami borzasztó. Írni nem megy, de a gyereknevelés majd igen? Ajjajj...
2023. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, de nem engedte a rendszer,hogy normálisan leírjam,ezért próbáltam rövidíteni,mert mindig azt jelezte vissza,hogy túl hosszú, így összevontam a szavakat,minden szót nagybetűvel kezdve és gondoltam,hogy a + mindenkinél pozitívat jelent, vagy éppen egybevontam,hogy nem várt előtt,a nem várt napon és a nem várt után is vérömleny mellett pozitív lett.

Feltettem egy egyszerű kérdést,hogy esetleg volt valaki hasonló helyzetben és a baba egészségesen megmaradt?

Erre elemzik a helyesírásomat és egy pillanatra sem gondolják,hogy oka lehet,hogy így írtam.

Aki nem érti,ne kommenteljen!

Köszönöm!

2023. márc. 28. 01:09
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt bánom,hogy egyáltalán írtam bármit is és mertem kérdezni.

Ez nem az az oldal,ahol normális választ adnak a kérdésre.

(tiszteletem a nagyon kevés kivételnek).

Kritizálni,kioktatni egyszerűbb, mint normálisan válaszolni, nem lekezelni, vagy inkább nem iskommenteljen...

Tipikus magyar mentalitás.

Ha valakinek segítség,tanács kell,rúgjunk bele még és tiporjuk meg,alázzuk a földig,keressünk rajta hibát,amibe bele lehet kötni.

Gratulálok!

2023. márc. 28. 03:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Leírást is lehet adni a kérdésekhez, nem kellett volna így egybe sűríteni mindent.

Gondolom, ezt találták furcsának.

2023. márc. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megmutatod a teszted?
2023. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!