Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Röntgenes Petevezetèk àtjárhat...

Röntgenes Petevezetèk àtjárhatósági vizsgálatról valakinek van véleménye? Hogyan zajlik le? Altatnak? Mennyire fáj?

Figyelt kérdés

#petevezeték #Átjárhatósági vizsgalat
2023. márc. 29. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Röntgennel sztem nem fáj XD de lehet nekem egyértelmű csak vagy félreértem..
2023. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt találsz leírást, összehasonlítást a 3 különböző típusú vizsgálatról: [link]


Röntgenesnél nincs altatás, de a sűrű folyadék miatt fájdalmas lehet, illetve utána valamennyit bent kell még maradnod fekve, pár órát talán és csak kísérővel mehetsz haza, nem vezethetsz stb., ezt a konkrét helyen pontosan megmondják.


Ha belefér anyagilag az ultrahangos én mindenképpen azt javasolnám, teljesen fájdalommentes (na jó, picit kellemetlen), negyedóra alatt kész, sokkal pontosabb képet ad, és mehetsz azonnal haza a saját lábadon, plusz nincs sugárterhelés.

2023. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem HSG volt,ez a röntgenes. Hááát kellemetlen érzés volt,de azért annyira nem volt vészes(nekem),ennél nagyobb fájdalmam is volt már ezerszer,viszont nem is volt elzárva,lehet azért se fájt úgy,elvileg olyankor jobban fáj. Reggel kellett "befeküdnöm",ami azt jelentette,hogy kaptam ágyat,ellátást,felvettek,megcsinálták ilyen 8-9 körül és délután pedig hazajöhettem ilyen 3 körül ahogy kész volt a zárójelentés. Picit kellett feküdni,de semmi extra nem volt,nekem fájdalomcsillapító se kellett bent,itthon már igen 1 db. Altatás nincs,de igazából tényleg pillanatok alatt kész voltam. Őszintén én sokkal rosszabbra számítottam,de ezek szubjektív dolgok.
2023. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!